Buruna dolgu yaptırmak..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Niptuck tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Niptuck
  1. Niptuck

Niptuck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar:)
    Burnumun dış görünüşünden şikayetçiyim durumu özetlemek gerekirse; insanlara göre ben gereksiz kafaya takıyorum:) burnumun önden görünüşü gayet iyi uç kısmı gayet iyi ama yandan bakınca kemik çıkıntım göze batıyor. Ameliyat için araştırmalara başladım. Derken birde devalüasyonum olduğunu öğrendim..
    yani ben bi kemik törpületeyim derken hop sil baştan yapılması gerekiyormuş..
    bende ciddi bir araştırmya başladım ve şimdilik ameliyatı askıya aldım.
    Bugün bir doktor bana geçici bir süreliğine burnuma dolgu yaptırabileceğimi söyledi. biraz konuştuk bu durum baya aklıma yattı. Geçiçi olduğu için sağlık açısından sorun teşkil etmiyormuş ve 10 dakkada uygulanıyormuş. Doktorum bu method uygulanan hasta burunlarını gösterdi sonuçlar beni oldukça şaşırttı. Bunu denemeyi istiyorum ama ilk defa duyduğum bir şey olduğu için, burnununa geçici dolgu yaptıran var mı? duyan var mı fikir almak istiyorum kızlar :)

2. 24 Eylül 2010
  3. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben estetik dışındaki hiçbi yöntemin çözüm olucağına inanmıorum . dolgu bi yerde burnu kalınlastırmak demek burnun sana ince gelmiyosa başvurma bu yönteme derim benn cnmm .. ameliyatsız burun düzeltme olmaz bence sonuc alamazsın gibi gelio

4. 5 Nisan 2013
  5. kelenegim5757

kelenegim5757 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    bende daha evvel amelıyat olmuş sımdı ıse yenıden amelıyat olmayı kafaya koymuş ama yuksek amelıyat ucretı nedenıyle bu durumu askıya almış bırıyım. Ama dolgu yaptırmayı dusunuyorum. Benım ıcınde bırcok kısı burnun guzel dıyor ama sanırım ben takıntılıyım :-) Hüseyin tırmana gıtmeyı dusunuyorum ama gıdıp yaptıran var mı?

6. 6 Nisan 2013
  7. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Dolguyla gayette güzel sonuc alınıyor, bende düşünüyorum.. Ameliyat olmaya cesaret edemeyen veya ameliyat gerektirmeyen, boşlukların doldurulmasının yeterli oldugu durumlar için ideal bence, hemde doğal görünüm sağlanmış olur.. doktor araştırıyorum bende şuanda. Aşağıya bir kaç resim ekliyorum.

$Non-Surgical-Nose-Job-before-261549.jpg

$nonsurrhino-rivkin-b-a.jpg

$408836_293072770747525_284944821560320_777778_1623523894_n.jpg

$3924740_f520.jpg

8. 6 Ağustos 2013
  9. abacucu

abacucu Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hüseyin tırmana yaptırdın m acaba canım? bende doktor arıyorum dr. tırman baya bu konu üzerinde uzman gibi ama tv lere falan çıkmasıyla bana biraz ticari gözüktü. bilgisi olan?

10. 6 Ağustos 2013
  11. abacucu

abacucu Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    doktor arayışın nası sonuçlandı? dolgu yaptırdıysan deneyimini paylaşabilir misin? :)

12. 10 Ağustos 2013
  13. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

merhaba, ben yaptırdım ancak memnun kalmadım. Sanırım burnun şekliyle de alakalı.uygulanan dolgu maddesinin eritilmesini istedim zaten, eski halinde suan burnum. ki sonradan farkettim ki aslında hiç gerek yokmus dolguya.

Sanırım ince burunlarda daha iyi sonuc alınır, benim burnum yuvarlak hatlı. Bir diğer önemli konu dolgunun yayılmaması,(bende bu oldu ) bu nedenle dolgunun yapısı önemli bir de doktorun uygulama sekli. Ben memnun kalmadım ama memnun kalanlar var.

14. 10 Ağustos 2013
  15. omg1818

omg1818 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    resim koyabilirmisiniz acaba?

16. 12 Ağustos 2013
  17. Vadidekibalzac

Vadidekibalzac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Ücret bilen varmı benim de ameliyatım yeni ama sol tarafım çökmüş gini dolgu düşünüyorum

18. 13 Ağustos 2013
  19. Vadidekibalzac

Vadidekibalzac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Kimse okumadı sanırım pufff