Burundaki Ödemler için Kremler hakkındaki düşünceleriniz

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _Bahar tarafından 23 Aralık 2008 başlatılmıştır.

23 Aralık 2008
    Konu Sahibi : _Bahar
  1. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    biraz araştırma yaptım ve ameliyat sonrası şişliklerr burundaki ödem için bir sürü krem varr bunlarıı kullanlarınız varmı işe yaradımıı isim vermek yasak ama bana kullandığınız şişlik giderici kremleri mesaj olarak atarmısınız cünkü kremleri bi listee yapıp doktora götürücem izin istiyicem kullanmak için 9. ayı gecti ama hala şiş :KK43:

2. 24 Aralık 2008
  3. pinar85

pinar85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kremlerden haberim yok ama 9.ayda hala şişlik olması üzücü
    geçmiş olsun
    benim de 5 gün oldu ameliyat
    duyar isem ben de haberdar ederim sizi krem hakkında

4. 24 Aralık 2008
  5. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle gecmiş olsun teşekkür ederim :) burnum birazanormaldii ucunu falan cevirmiş doktorr yaniibiraz enteresandı kendisi o yüzden bu kadar gecikmiştirr yanii normal diğer insanlardaa 9 aydaa normalee coktan dönmüş oluyoo ama araştırdım buldum o kremlerden ama doktoruma sormadan kullanamam umarrım izin verir :KK43:

6. 22 Şubat 2009
  7. egepera

egepera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar üzüm çekirdeği yemek iyi geliyomuş.bende eczaneden yada aktardan alcam yarın.maydonoz suyu içiyorum aç karnına.ödemler için birebirmiş.başka bilgisi olan varsa anlatabilir:))

8. 23 Şubat 2009
  9. peerless

peerless Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar bende burun ameliyatı oldum şuan 25.gündeyim hala burnumun ucunu hissetmiyorum ve ödemler var böyle kremler varsa bende kullanmak isterim bir an önce şişliklerimin geçmesini istiyorum tecrübeli arkadaşlar acaba ne kadar zamanda gecer bu şişlikler ve his kaybı yardımcı olursanız çok sevinirim

10. 30 Eylül 2011
  11. gecesacli

gecesacli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kremleri bilmiyorum ama yeşil çay ve maydonoz çok iyi geliyo

12. 1 Ekim 2011
  13. Katunn

Katunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    10. günüm...Burnum gittikçe beni rahatlatıyor ama masaj yaparken bazı yerlerinde elime sertlikler geliyor...Böyle pütürtülü kemik gibi beze gibi ne bu...böyle problemi olan var mı? geçer mi, daha önce başına gelip sonradan geçen var mı...Allah'ım sen sabır ver, ameliyat sonrası dönem daha zormuş meğer..Ameliyata karar vermek ve ameliyat olmak bunun yanında ne kalır, ne yazar? Hiç yazar....

14. 1 Ekim 2011
  15. yasmin280

yasmin280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bendede vardı burun ucumda bariz beli oluyodu ameliyatatan ilk bi hafta sonra, burnum şuan 3 aylık sayılır şimdi o çıkıntı kayboldu sayılır, hiç görünmüyo bile eleyincede artık pek hisedilmiyo,yani meraklanma geçicek zamanla herşey daha iyi gidiyo gibi, ama bende eğrilik var ameliyattan öncede vardı halada var tam düzeltemediler galiba gerçi benim hala çok şiş bi taraf o taraf inince belki biraz daha düzelir, şu varki en zoru eğrilik kolay düzeltemiyolar.:KK75:

16. 1 Ekim 2011
  17. yasmin280

yasmin280 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim dokrorumda krem verdi alçı çıktıktan sonra başladım, en az 3,5 ay kulanmalısın dedi ama günde 1 kez mercimek kadr sürülcek tüm buruna 5 dk masaj yapılcak, sabahları sürüp masaj yap dedi, ben iki haftadan sonra sürmedim 1,5 aydan sonra onları arayıp kontrole gelemiyeceğimi söyledim vede kremide kulanmadığımı söyledim, onlarda kulanmalısın dediler masajıda yap dediler yapmazsan burnunda kalıcı ödemler kalabilr dediler.

18. 3 Ekim 2011
  19. BaharDoganAy

BaharDoganAy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Kremin adı nedir