Burundan nefes alamamak

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve 35sevi35 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : 35sevi35
  1. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim burnumda kemik eğrili var drlar ameliyat olmam gerektiğini söylediler ama ben korkuyorum çok aslında beni çok rahatsız ediyor geceleri nefes alamıyorum burnumdan boğazım kuruyor bazen tükürüğümü yutamıyorum ölcekmişim zannediyorum çok korkuyorum bu durumu yaşayanlar varmı?ameliyat olanlar varsa faydasını görenler varsa nolur cvp yazsınlar merak ediyorum çok şimdiden teşkkürler

2. 7 Aralık 2009
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    ah ah aynı durumdayım anlattıgına gore nefes alamıyorum kırık egılmıs drumda zor oluyor agzı acık uyumak ...amelıyat olucam bende ama ozele olmak ıstıyorum parayı denklestırsem korkuyu bı kenara bıraktım yanı

4. 7 Aralık 2009
  5. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm benim oncelıkle geçmiş olsun
    bence bu durumu ihmal etme ve amelıyatını ol çünkü eğrilik kendılğinden geçecek br durum değil bunun için cerrahi operasyon geçirmen gerekıyor.
    arkadasımın nişanlısıda oldu ve şimdi rahat inş sende rahtlarsın güzel uykundan geri kalma
    geçmiş olsn sevgiler tatlım

6. 8 Aralık 2009
  7. acigul

acigul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benim amcamın oğlu oldu... teyzeoğlu oldu aynı sorundan şimdi çok rahatlar hiçte pişman değiller. doktorunu iyi araştır korkacak birşey yok sanmıyorum... bir hastalığı çekmek ameliyattan dahada zor... geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

8. 8 Aralık 2009
  9. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.473
    Ödül Puanları:
    238
    sanırım bende de var böyle bir sorun..
    ben de burnumdan nefes alamam hangi dr a gitmek gerek kulak burun boğaza değil mi...

10. 9 Aralık 2009
  11. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım k.b.boğaza gitmen gerekiyor

12. 13 Aralık 2009
  13. Hurricane

Hurricane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kıslar bende burnumdan nefes alamıyordum ve bundan 9 yıl önce amelyat oldum..sonrasında 5 sene gibi rahat ettim son 4 senedir sorunum gene basladı ve sanırım yine amelyat gerekiyor bende bu kez kesin çözüm olmadan bir müdahale yaptırmak istemiyorum..salı günü özel hastaneden bir dr. la görüşmem var cünkü son bikac aydır iice zorlamaya basladı ufak bir iş yapsam nefes nefese kalıyorum burundan nefes alamamak gercekten cok kötü birsey.hepinize çok gecmiş olsun..

14. 13 Aralık 2009
  15. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Bendede aynı problem vardı, korkumdan yaklaşık 10 sene kadar kaçtım ameliyattan. Neticede 3 sene önce devamlı grip olmalarım, nefes alamam vs. canıma tak dediğinden oldum ameliyat. Doktorum ameliyattan önce yaşam kaliten artıcak demişti, gerçektende öyle oldu. Lütfen ihmal etmeyin. Sağlıklı günler dilerim..

16. 16 Aralık 2009
  17. hxixztutkunu!!!

hxixztutkunu!!! (((()))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.bendede cıktı kemik eğriliği bid etleri şişmiş burnumun iyice nefes alamıyorum bana sprey hap falan verdi 2 ay dene ama bunlar fayda etmez ameliyat olcan dedi ama korkuyorum.bide ben cok ince düşünürüm garip gelecek ama doktorlara bile güvenemiyorum hadi yanlış bişey olursa diye...ameliyat olanlar varsa özele yazsınlar .öptüm

18. 24 Aralık 2009
  19. samantha

samantha bkz: kara mizah Pro Üye

Beğenildi:
    2.556
    Ödül Puanları:
    163
    çok olmasa da o eğrilik bende de var. ona rağmen burnumdan aldığım nefes yertmiyor geceleri zaten ağzımdan alarak uyuyorum kesinlikle burundan alınan yeterli olmuyor uyurken. bir arkadaşımda da vardı. ameliyat oldu üzerinden şu an 4-5 ay geçti ama hiçbir farklılık olmadığını söylüyor.