Büşra44'ten Seçmeler

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve busra44 tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

7 Eylül 2007
    Konu Sahibi : busra44
  1. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Çok dindar bi komutan varmış birgün tayini doğunun çok ücra bi köşesine çıkmış.
    Adam yeni görev yerine gitmiş ordaki askerlerle tanışmış.
    Görev yerinde bitane ahır varmış ve askerlerin hergece oraya girdiğini fark etmiş. Birtane askeri yanına çağrıp sormuş siz hergece o ahıra neden gidiyorsunuz diye askerde demişki komutanım o ahırda bir tane deve var ve biz o deveyle cinsel isteklerimizi gideriyoruz demiş.
    Komutanda çok sinirlenmiş ve ahırın anahtarını istemiş bundan sonra kimse deveye yanaşmayacak demiş.
    Aradan 1 ay 2ay geçmiş ama komutanda dayanamamış bir gece ahıra gitmiş devenin altına girmiş olmamış üstüne çıkmış olmamış birtülü becerememiş. Ertesi gün askerlerden birini çağırmış ve demişki ya ben dün gece dayanamayıp ahıra gittim ama bir türlü yapamadım devenin altına girdim olmadı üstüne çıktım olmadı siz nasıl yapıyodunuz askerde gülerek demişki komutanım 200 metre ilerde genel ev var biz deveyi oraya gitmek için kullanıyoruz demiş
    :Roflol::Roflol::Roflol:

2. 7 Eylül 2007
  3. burcuavcxix

burcuavcxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    88
    sapık komutan

4. 8 Eylül 2007
  5. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Uçak havalandıktan sonra pilot mikrofonu açıp şöyle demiş "sayın yolcularımız uçağımız havalanmış durumdadır kemerlerinizi çözebilirsiniz" demiş ve arkasına yaslanmış. ve mikrofonun açık olduğunu unutan pilot kendi kendini önce bir gerinmiş ve söylenmeye başlamış "oooohhhh gidim önce bir sıçim ondan sonrada şu hostese bir yüklim demiş " içrideki yolcular hepsini duymuş hostes durumu düzeltmek için içeriye koşmaya çalışırken ayağı takılıp düşmüş yoculardan biri acele etme bacı adam önce sıçacak yav demiş.

6. 8 Eylül 2007
  7. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bir Alman, bir ingiliz, bir Laz barda oturmuş bir yandan içip, bir yandan karılarının aptallığı konusunda sohbet ediyorlarmış. Alman demiş ki: "Benim karım Helga o kadar aptal ki geçen gün ucuzluk var diye marketten 300 Mark'lik et almış, halbuki bir buzdolabımız bile yok!" İngiliz gülmüş: O da birşey mi?" demis, "Benim karım Elizabeth daha da aptal. Babası çok zengindir, geçen hafta kendisine 6000 Pound'a araba aldırdı, ama kullanmayı bilmez." Laz atlamış. "Ula uşaklar, siz ne diyorsunuz" demiş, "Benim karım Fadime hepsinden aptal. Bodrum'a iki haftalık tatile gidiyor. Dün bavulunu yaparken gördüm, 400 tane prezarvatif almış, halbuki çükü bile yok!"

8. 8 Eylül 2007
  9. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Dayanıklı Ol10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının ustune atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar:
    "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl optüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!"
    Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur:
    "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum!"

10. 8 Eylül 2007
  11. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    kimse benim fıkralarımı beyenmedi heralde senağlama senağlama

12. 8 Eylül 2007
  13. takyon

takyon 170/73 Üye

Beğenildi:
    3.710
    Ödül Puanları:
    163
    olurmu canım hepsi çok güzel özellikle aptal fadimeye bayıldım asıl temel aptal :Roflol::Roflol::Roflol:

14. 9 Eylül 2007
  15. xsxanssxixz

xsxanssxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ellerine sağlık çok hoş olmuş

16. 10 Eylül 2007
  17. busra44