bütün bayanlardan bi öneri akıl istiyorum :(( herkes burayaa!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve HawinK. tarafından 22 Aralık 2009 başlatılmıştır.

22 Aralık 2009
    Konu Sahibi : HawinK.
  1. HawinK.

HawinK. Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle merhaba arkadaşlar kadın dayanışmasına çok inanan biri olarak sizden sorunuma bi çözüm istiyorum bir çıkış yolu arıyorum aslında buna çok ihtiyacım var kafayı yeme dueumuna geldim artık.
    Çok sevdiğim evleneceğim insan dediğim bi adam vardı hayatımda aylar önce o kadar sewiodumki onu canımın içine koymuştum çünkü ben onu en zor en kötü anımda bulmuştum herşey güzel gidiyordu çıkıyorduk ve gerçekten aramızda duygusal fiziksel öyle bi bağ vardıki hiçkimsede onları hissetmemiştim tek sorunumuz ikimizde çok inatçı ve çok gururluyduk ve onun sinirli sert yapısı..ama ben alttan alıyordum hep onu taşıyordum kısaca askere gidecekti bunuda biliyordum beklicem dedim ondan başkasıyla olmanın adını bile anamazken ben o beni hep suçluyordu beni aldatırsın öldürürm seni böyle saçmasapan şeyler ben gene asker psikolojisine veriyodum üstüne gitmiyordum o laflarını bile kaldırıyodum derken askere gitmeden bikaç gün önce çık hayatımdan sewmiyorum seni başkasıylayım ben aramıcaksın sevmiyorum seni deyip gitti...Aylar geçti yaklaşık 4 ay arada sessiz telefonlar gizli aramalar dışında hiçbi ses yoktu ondan ve bigün çıkıp geldi aradı aylar üstüne ben hergün gözyaşı döktüm hergün ölmek istedim hayatımda kimseye ah etmedim ona öyle ettimki geri dönsün diyede ne dualar okudum evet döndü hemde çok özledim sensiz yapamadım hiç unutmadım ben diyerek ki asla demez öyle şeyler odunun tekidir hergün ağlayıp Allahtan istediğim şekilde döndü şimdi iyi bana karşı hala eski sertliği tersliği var ama genede çok kırıldığımı iyi olmadığımı farkında üstüme gelmiyor huysuzluk yapsamda baya uzun yazdım ama size soruyorum ben şimdi ne yapmalıyım o kadar kafam karışıkki ne onu affedebiliyorum nede unutabiliyorum ya herşeyi silip hattımı falanda değiştirip arkama bakmadan gidicem bidaha asla adı bile anılmayacak yada böyle yarım ama onun olarak hayatıma devam edicem napcağımı bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız tek sorum bu :gitme:

2. 22 Aralık 2009
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim peki gercekten biri varmiymis o dönemde hayatinda sordunmu bunu?

4. 22 Aralık 2009
  5. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    seni bir kere gözden cikarttiysa seni sevmiyor demek bénce cünki insan sevdigini gözden cikartamaz yada bir baskasina tercih edemez eger ozaman gittiyse anlasilan oki o iliskide yolunda gitmeyen seyler vardi o yüzden sana döndü ama ilk tercih oydu bide su var tabi seninle birlikteyken baska arayislar icindeymis derler ya insan karsisindakini kendisi gibi sanarmis diye o yüzden seni tehtit etmis beni aldatirsan falan diye ya nebiliyim canim ben ikinci tercih olmayi kaldiramam bence sende kaldirma

6. 22 Aralık 2009
  7. Socess

Socess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Askeree gitmeden bi kaçgün öncee demissinn seni bu kadar çok sviosaa askeree gider gitmezz hemenn birisinii bulupp sanaa bölee bişi demezz.. Bncee başkaa bi sebep vardırr.. Hiç sordunmuu gerçektenn başka birisi varmıydı die? Eğer yoksaa bnn devamm ederdimm Çnkü insan kolay kolayy kmseyii sevemioo.. Eğerr başkası için snii bıraktıysaa boşver ilgilenmee o kişiyle

8. 22 Aralık 2009
  9. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    madem odun olduğunu düşünüyorsun bile bile böyle biriyle devam etme.
    geriye dönüp bir düşün bakalım ağladığın gün sayısı mı mutlu olduğun gün sayısı mı daha fazla.
    seni üzmekten çekinmeyen bir insan için üzüldüğüne değmez.
    daha iyileri çıkar karşına.
    kıymetini bilmeyen biriyle bir ömür geçmez.

10. 22 Aralık 2009
  11. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    başka bir derdi varmış gibi geldi..çok seviyorsan dediklerinin açıklamasını iste ve bir sanş daha ver derim eğer gerçek değillerse.

12. 22 Aralık 2009
  13. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Psikolojisi bozuk anladığım kadarıyla...
    Böyle biri sana ne verebilir?
    Bunu hiçdüşündün mü???

yasakkelime

14. 22 Aralık 2009
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bu olay bana tanıdık geldi aynısını yasadım bende şaka gibi tek fark o geri döndüğünde evlenmeme 2 hafta kalmıstı kaydirigubbakcemile3
    ben olsam beni bırakan ağlatan üzen psikolojısı bozuk bir adamla asla olmazdım hem o ayrılamazdı ben ayrılırdım zaten kendine yazık bırak gitsn

16. 22 Aralık 2009
  17. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.955
    Ödül Puanları:
    463
    boşverin ve bence hemen terkederek bırakan taraf siz olun. asker psikolojisi falan hikaye, size kesinlikle değer vermiyor. yarın birgün bir başkasını bulup sizi yine yüzüstü bıraktığında kaldırabilecekseniz devam edin, aksi halde bırakın gitsin, sizi o kadar ağlatan biri için değmez...

18. 22 Aralık 2009
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler askere gittiklerinde arkalarında bekleyen bir kız bırakmak istemiyorlar... benim de başıma benzeri gelmişti ama biz ayrılmamıştık... yani bu nedenle ayrılmak istediğini söylemişti bana ama yapamamıştı...

yani bana açık açık söylemişti... o dönemde hangi arkadaşıyla konuştuysa hepsi zor olduğunu ;özellikle askerdeyken terkedilme ihtimalinin çok olduğunu ve o yüzden baştan bitirirse daha rahat edeceğini filan söylemişlerdi... bizim ilişkimiz o dönemde 2 aylıktı çünkü...

ben bu gerekçeyi kabul etmemiştim ama istediği buysa saygı duyacağımı söyleyip ;döndüğünde de kesinlikle beni aramamasını söylemiştim... o da bunların üzerine kararını uygulamaya sokamadı...

neyse demek istediğim zaten kıskanç bir yapısı varmış...askerde aldatılan ; terkedilen erkek hikayeleri çoktur... bence ayrılmak istemesinin ve seni sevmiyorum ; hayatımda başkası var ; arama sorma beni gibi kesin cümleler kurmasının nedeni bu... seni mümkün olduğunca kırıp kendinden uzaklaştırmak...

zaten aylar sonra dönüşü de bu şekilde olmuş... seni unutamadım ; sensiz yapamadım...
    bunu açıkça anlatsa daha doğru olurdu belki...

bence bir şans daha verebilirsin... ama önemli olan tekrar başladığınızda sana karşı olan tutumu... fevri davranışlardan ve seni kırmaktan korkmalı... seni kaybetmekten korkmalı yani... bu acıyı bir kere yaşamış...ders almış olmalı... ders alamadıysa da yapacak bir şey yok... herkes kendi yoluna ...