Bütün dünyam yıkıldı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve berHAYAL tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : berHAYAL
  1. berHAYAL

berHAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şuan bütün dünyam başıma yıkıldı gibi hissediyorum hiç bişey eskisi gibi olmayacak
    biraz önce bilgisayarın başına geçtiğimde şeytan mı dürttü ne geçmişlere baktım ve hiç olmadık siteler gördüm salak gibi ben buralara girmedim ki diyorum kendime sonra baktığımda gördüğüm şey beni yıktı
    hayatta çok değer verdiğim babamın mail adreslerine girdim şifrelerini çözdüm karşılaştığım şeyler yıktı beni
    ben sabah olunca annemi görünce babama ne hissedeceğim
    olabilir belki bişewyler yetmiyordur ama yakıştıramadım
    bu gece nasıl geçecek bilmiyorum zaten bu yaşıma kadar yalnızdım şimdi kime anlatayım ben
    anladım ki büyümek iyi bişey değil ailemin yanından biran önce tayinle gitöek istiyorum ama anneme kıyamıyorum
    şuan ne yazdığımdan da haberim yok ilk duam babamın ölmesi oldu yalan değil şimdi bu yükü tek başına kaldıracak gücüm yok çok yorgunum
    kendi dertlerim bana yetiyordu
    artık biliyorum kimse beni evliliğe inandıramaz
    içimi dökmek için yazdım sadece

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 19 Ocak 2009
  3. semacasema

semacasema Guest

Az buçuk sorunun ne olduğunu anladım.imdi kelimelerin değil kurulan ve kurulacak cümlelerin en anlamsız olduğu yerdesin.Sana ne söylesem eminimki şu anki duygularını bastıramıcaksın.Sana sadece diyeceğim tek şey nolur öfkeyle bişi yapma.Bırak içindeki cümleler azalsın çığlıklar sussunki sessizliğini öyle boz.K.K. yanında unutma...Ve canın ne zaman sıkılırsa yaz buraya dök içini.Şimdilik bunu dene...

4. 19 Ocak 2009
  5. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Çok abarmamışmısınız? O sizin babanız ama hayattaki tek görevi,rolü bu değilki aynı zamanda yanlışlar ve doğrular yapan bir insan. Böyle insanı bir durum için onun ölmesini içinizden geçirmeniz çok üzücü, babanız adına... Koca adam yanlışıda doğrusuda ona...

O sizin acaba ne kadar çok yanlışlarınızı gördü(çok daha başka konularda), böyle şeyler hissetti mi acaba?

6. 19 Ocak 2009
  7. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    her ne olursa olsun babanin ölümü icin dua etmen cok yanlis bence, herkes hata yapabilir, istersen konusmayi deneyebilirsin, bu kadar büyük olan nedir bilemiyorum tabiki ama yinede

8. 19 Ocak 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    konuyu özet geçmişsiniz ama sanırım babanız erotik sitelerde gezmiş? mailine girdim diyorsunuz inşallah başkalarıyla konuşmalarını kastetmediniz. eğer başkalrıyla konuşmaları yoksa daha iyi. neden diye sorarsanız babanızın gençlik çağında imkanlar bu kadar elverişli değildi. belki sadece merak için bakmıştır o sitelere. böyle bir konu babayla konuşulmaz alıp karşına konuş denmez. yapacağınız en iyi şey filtreleme programları koyup babanızı böyle sitelerden çaktırmadan uzak tutmanızı sağlayacaktır.

10. 19 Ocak 2009
  11. berHAYAL

berHAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sssssssssssssssssssssss

Son düzenleme: 27 Eylül 2009
  12. 19 Ocak 2009
  13. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sende neden babanin sifresini kirdinki anlamadim acikcasi, belki bir anlik hataydi bilemiyorum

14. 19 Ocak 2009
  15. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    konuşma varsa valla ne diyceğimi bilemiyorum empati yapıyorum ben olsam anneme söyler miydim ne yapardım diye sonuç yok hiç bişey düşünemiyorum doğrusu. allah yardım etsin inşallah herşey çözülür.

16. 19 Ocak 2009
  17. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bitanem benim ya bi sakinles öncelikli..
    Ne gördün hala tam anlamis degilim, ama anladigim kadariyla hic mi hic hic hic iyi degil..
    Bir laf vardir.. Babana bile güvenme diye.. sanirim bu böyle bir sey..

su an önemli olan anneni düsün canim, sen gidince annen kalacak..

Ne desem bilmiyorum cok zor bi durum, üzme kendini desemde insanin elinde degil üzülmemek

18. 19 Ocak 2009
  19. TheShe

TheShe Guest

Yanlış anlamışım hepsini geri alıyorum..

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ocak 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.