bütün engellere rağmen AŞK yaşamaya değer..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hilalkk tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mart 2010
    Konu Sahibi : hilalkk
  1. hilalkk

hilalkk AŞKsın sen CANsın sen :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

dost dediğim can dediğim yediğim içtiğim ayrı gitmeyen arkadaşım kaynı ile aramızı yaptı. onu bana benide ona övdü. 7 aydır devam eden güzel mutlu bir beraberliğimiz var aramızda bir sorun yok çift olarak. fakat can dediğim arkadaşım ve annesi beni erkek arkadaşıma ve ailesine kötüledi ve hala kötülemekte biz herşeye rağmen devam ettik aldırmadık yeri geldi tartıştık her defasında tatlıya bağladık. ta kiiii namus söz konusu olana kadar arkadaşımın annesi benim namusuma dil uzattı. ve kaynanam beni savundu oda evden kovdu yüzüğü at dedi kızına. şuan arkadaşımla konuşmuyoruz aileler birbirinden koptu mayısta düğüne var düğününe bile gitmicem ne heveslerim vardı 2 yakın arkadaş elti olcaz şöyle yaparız böyle yaparız. ama hepsi yalan oldu. şimdi siz söyleyin bir insan neden böyle birşey yapar beni kötülemekteki amaçları nedir. neden ayırmaya çalışıyolar. ben onların herşeyine koştum her konuda yardım ettim aklınıza gelebilecek herşey bunları yapan bir insanın hakkında ileri geri konuşmak için insanın nasıl bir zihniyete sahiptir. bende onun herşeyini biliyorum anlatamam ama anlatma çünkü bu sırdır. insanın başına ne gelirse ya dosttan yada akrabadan gelir. yorumlarınızı bekliyorum ve şunu söylüyorum EĞER SEVıYORSANIZ ENGELLERE TAKILMAYIN takılırsanızda kalkmayı bilin çünkü o zaman daha çok bağlanıyor insan sevdiğine.

söz sizde..

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mayıs 2010
  2. 6 Mart 2010
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kıskanmıştır.. başka bir neden gelmedi aklıma. durup dururken böyle yapmışsa başka ne açıklaması olabilir ki...

4. 6 Mart 2010
  5. policeinci

policeinci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin durumun da kötü siz kimseleri takmayın yolunuza devam edin her ilikşkide vardır böyle arayı bozmaya çalışanlar önce ayarlarlar tanıştırırlar sonrada bozmaya çalışırlar siz takmayın kimseleri yolunuza devam edin şekerim

6. 6 Mart 2010
  7. hilalkk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıskanmak benimde aklıma gelen ilk sey fakat bu güne kadar kıskanmayan insan şimdi neden kıskanıyor bide yakın arkadaşım yani.

8. 6 Mart 2010
  9. policeinci

policeinci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten dediğin gibi ne gelirse arkadaş eş dosttan gelir takma sen yıprakma üç kuruşluk insnlar için ilişkinii

10. 6 Mart 2010
  11. hilalkk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz aramızı bizden başka kimse bozamaz boşuna çaba sarfediyorlar. ben sadece şunu diyorum EDEN BULUR KıMSENıN YAPTIĞI YANINA KAR KALMAZ.

12. 6 Mart 2010
  13. hilalkk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde benim bu durumda yapmam gereken nedir. arkadaşıma ve ailesine nasıl davranmalıyım. yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

14. 6 Mart 2010
  15. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Hiç ayrıntı vermemişsiniz. Yani madem istemeyecek, sizi hiç tanıştırmazdı olur biterdi. Sonradan birşeyler olmuş olmalı.

16. 6 Mart 2010
  17. policeinci

policeinci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onların davrandığı gibi yaparsan sernde öle olursun kendini onların seviyesine düşürme alçaltma bırak hakettikleri değeri bulsunlar

18. 6 Mart 2010
  19. hilalkk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aramızda birşey olmadı ilk 2-3 ay bir sorun yoktu. sonra başladılar konuşmaya ben bir anlam veremedim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.