bütün hamişler...???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve KsMt tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : KsMt
  1. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili anne adayları ben 20 haftalık hamileyim ama inanılmaz tuvalete çıkıyorum. Lavobaya gitmekten gına gelmiş durumda artık. Tamam çok su içiyuorum ama normaldede çok su içiyordum bu kadar çok tuvalete kalkmıyordum. Gece gündüz yarım saatte tuvalete gidiyorum. Su içmeye korkar oldum. Doktor normal diyor ama benimle aynı sıkıntıyı yaşayan varmı aranızda....

2. 24 Nisan 2008
  3. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cok Cok normal Tabıkı :) ben ınanmazsın ama Dusun yanı bı dızı saatınde 10 dakıkada bı sıkısıyorum reklam olmasını beklıyorum her reklam oldugunda kendımı zorla WC ye atıyorum =))=)) Hamılelıgın ozellıklerınden bırı :p

4. 24 Nisan 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilirsin.çünkü bu haftalarda genelde sık tuvalete gitme sorunu olmaz,son haftalarda olur.istersen bi idrar testi yaptır basit bi test.

6. 24 Nisan 2008
  7. nayhan

nayhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende aynı durumdayım birde üstüne altıma kaçırıyorum :KK43: ve idrarımı yaparken kasıklarımda ağrı oluyor doktor idrar testi yaptırdı bişey yok dedi bebek yan yatıyor hamak gibi dedi onun etkisinden ağrın oluyor dedi :) Anlamadım bu ay gittiğimde tekrar söyleyeceğim. Çünkü endişeleniyorum normal mi diye.. Birde bebek neden yan yatar normal midir?

8. 24 Nisan 2008
  9. EU3

EU3 Guest

bende 20 haftalık hamileyim ama öyle çok sık wc çıkmıyorum ilk başlarda çok oluyordu ama ortalarda kesildi birde doğuma yakın olurmuş öyle duydum.canım enfeksiyon olabilir çok sık olmaması gerekiyor diye düşünüyorum

10. 24 Nisan 2008
  11. KsMt

KsMt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    yaa arkadaşlar bende ay başı gidicem doktora bir daha sorucam ay bu kadar sık çıkılmazki yapıyorum geliyorum sanki hiç gitmemişim gibi 2 dk sürmüyor. Hani çok afedersiniz az da gelmiyor her gidişşimde :)