Bütün kızlar toplancaz toplancaz...

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ecenas tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ecenas
  1. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili arkadaşlarım,:CüvCüv:
    bu hafta içinde belirleyeceğimiz bir gün AsLı evinde bizi kabul edecek, gelmek isteyen herkezi bekliyoruz, hepimiz çoluklu cocuklu bayanlar olduğumuz için Aslı hazırlık yapmayacak herkez ister evinden getiricek isteyenler dışarıdan pizza veya istediği yemeği söyleyecek,aslıya zahmet vermeyelim.aslının evine ulaşım cok kolay, kadıköy,maltepe istikametinden gelenler uğurmumcu otobüsüne binerek aslının evinin 100metre ilerisinde inecek,pendik,tuzla istikametinden geleceklerde aynı şekilde kurfalı minibüslerine binerek aslının evinin hemen önünde inecekler.evet sizlerle gün belirleyeylim ve geleceklerin bir listesini yapalım,gelmek isteyen arkadaşlar ulaşım konusunda msnden yardımcı olabilirim.arabası ile gelecek olanlara yardım yok arabası olanın Navigasyon Cihazıda vardır herhaldelülülülülülü Şaka tabi herkezi bekliyoruzzz..

2. 9 Ocak 2009
  3. ecenas

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada arkadaşlar bu hafta toplanmalıyız haftaya aslı yok memeleketine gidecek,soğukta dışarıda buluşmayalım diye böyle bişey düşündük,mutlaka herkezi bekliyoruz...

4. 9 Ocak 2009
  5. EU3

EU3 Guest

banamı laf atıyon kısss:dilcikar:sen koordinatları verki cihaza yükleyelim bulmamız kolay olsun:jeyyar:şaka bi yana ben varım tatlım hergünde uyar bana ayrıca çok sevindim beee :enbuyukkk:

6. 9 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

bu hafta mı:KK43: ben daha geç görüşürüz die düşünüodum malum bende kayınvaldem var o 1 ay sonra gitcek:KK43: nasıl olcek bilmiom eşimle bi görişim olmazsa 2. buluşmaya gelirim :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ocak 2009
  8. 9 Ocak 2009
  9. EU3

EU3 Guest

aaaaa eliff yapma yaaa:KK43:

10. 9 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

yaaa canım bende gelmeyi çok istiyorum ama kayınvaldemle gelemem burda da tanıdgı yokki ona yollasam eşimde bu konularda hassastır nereye gitsek yanımızda götürüyoz :KK43: bakalım bu akşam eşimle bi konuşim inş. izin verir :KK43:

12. 9 Ocak 2009
  13. ecenas

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    almaya çalışşş lütfenn,

14. 9 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ikna et kocişiniiii beklioz mutlaka canım

16. 9 Ocak 2009
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa niye haftaiçi ben gelemem gündüz eşim evde olmuyo çalışıyoo bend eminübüsle gelemem..yinede bi konuşayım eşimle..çok istiyom sizle tanışmayı

18. 10 Ocak 2009
  19. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslı kıs naptınız bana uymaz ki haftaiçi. ben hafta sonu carrefour falan düşünmüştüm hem kapalı mekan bi masa çevirirdik bebek arabasınada atardık çocukları öyle bişey yapalım kızlar ya böyle çoğu kişiye uymaz.