büyü ve buna maruz kalanlar...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve minikprenses tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : minikprenses
  1. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar büyüye nazara inanaırmısınız bilmiyorum.ama bunların olduğuda bi gerçek...
    insanlar ne kadar kötü ruhlu anlamış olamasamda bunlar hep bi gerçek...
    sizlerinde aranızda büyüye maruz kalanlar varmı..varsa ne gibi şeyler yaşadılar...bi çözüm yolu bulabildilermi...
    özelliklede karı-koca arasına yapılıpta çözüm yolu bulanlarınız varmı???
    herkez bişiler paylaşırsa çok ii olur...şimdiden teşekkürler...

2. 23 Şubat 2010
  3. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kimse bişey yazmıycakmı konu ile ilgili...yoksa ben yanlış yere yanlış konumu açtım....

4. 23 Şubat 2010
  5. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim büyüde var nazarda...
    nitekim rasulullah efendimizede büyü yapmaya kalkışmışlardı FELAK ve NAS sureleri indirildi bunun üzerine...
    benim nacizane fikrim öyle büyücülere, büyü bozuyorum diyen hacı hocalara gitmemek gerekli, çünkü bunlar kolay konular değil, her elif harfini bilen büyü bozmaya kalkıyor ALLAH korusun yalan yalnı şeyler yazıyorlar, hele bide bunu ticarete dökmüş bir sürü kesim varki allah onları bildiği gibi yapsın..
    eee nemi yapmalıyız bol bol nas felek surelerini ve ayetel kürsi suresini okumamız yeterli, ve ayrıca dostumuzu düşmanımızı bilmemizde gerekli,
    ALLAH kötü fena insanların şerrinden bizleri korusun..

6. 23 Şubat 2010
  7. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

tatlım ben yorumumu yazdım ya guclubacismile

8. 23 Şubat 2010
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Büyü varmıdır yokmudur bilmem ama büyü olayını kullanıp milleti söğüşleyen şerefsizler malesef oldukça çok.
    Hele birde insan inanırsa değmeyin keyiflerini, ister istemez sanki başınıza gelmiş yada büyü işe yaramış hissediyorsunuz.
    Anladığım kadarıyla eşinizle sorununuz var. Fakat size bir şey söyleyeyim mi, Cenabı Allah'ın rızasının olmadan hiç bir şey olmaz, ne büyü ne başka bir şey. Yani büyü olabilir ama bence kimsenin yapmaya kudreti yetmez. Siz öncelikle eşinizle olan problemlerinizi yine eşinizle oturup konuşup halledin. Bırakın büyüyü falan, suçu başka şeylere atmayın ve karı koca kendiniz ne suçlarınız var, ne eksiklikleriniz var, nerede hata yapıyorsunuz bunu sorgulayın.

10. 23 Şubat 2010
  11. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar, böyle konular biliyorsunuz çok derin ve maalesef tartışmalara yol açıyor o sebeple konu kapanmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.