Büyüdükce hareketlenıyor!!!!!

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve kader_metin tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kader_metin
  1. kader_metin

kader_metin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar bende 2010 nisan annesiyim suanda bebegim 4,5aylik nisanin 20de dogacak ins. sagligi yerinde bir oglan cocugu adinida evren koymayi düsünüyoruz bakalim hayirlisi...

büyüdükce icinizdeki histe büyüyor artik hic yerinde durmuyor dönüyor karnimi cok sert yapiyor elledigimde onun kafasinin yada bacaklarini nerde oldunu biliyorum tekme atiyor cok aktiv hic durmuyor dün gecede hic durmadi birakmadi yatiyim hic uyuyamadim ama onun cani sagolsunda ben cekerim acisini tekme atinca mutluluktan ucuyor insan cok hareketli oldu eminim sizlerinkide öyledir cok tuaf bir duygu heray bu duygu artiyor dimi??? evet fazlasiyla artiyor göbek büyüdükce büyüyor onu kendinize daha yakin hissediyorsunuz artik biliyorum...hihoyyyt

2. 23 Kasım 2009
  3. kuru

kuru Guest

oo daha dur bak nasıl hareketler edicek ilerde.ben 30 haftalık hamileyim oğlum olacak acayipp yaramaz olcagı belli yani..kafasını çıkartıyor tekme tekme butun gece uyuyamıyorum.çok süper bir duygu annesi çok güzel şeyler hissetceksın daha...

4. 23 Kasım 2009
  5. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    walla ben 27 haftamın ıcındeyım hareket ettıgı saatler belırlı. gunun belırlı saatlerınde uyuyor belırlı saatlerınde hareketlı kızım :ecrin_bebek:
    ama oyle elını ayagını kafasını hıssedemıyorum henuz yada ben anlamıyorum walla

6. 23 Kasım 2009
  7. prenses89

prenses89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    33. haftadayım gün geçtikçe tekmeleri dahada sertleşiyo canımı acıtıyo bazen ama çok çok güzel bi duygu Allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

8. 23 Kasım 2009
  9. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148

benim de oğlum inşallah 21 nisanda doğacak.ama ben hala bişey hissetmiyorum.1-2 kere göbek deliğimin yanında bi yerde bi pıtırtı hissettim ama sürekli hissetmiyorum.ben de artık tekmelerini hissetmek istiyorum.acaba bi problem mi var diye endişeleniyorum :sinifsinif: ya da biraz miskin bi oğlan bu.

10. 23 Kasım 2009
  11. kedi003

kedi003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bende 21+3 deyım.. nısan bası yada mart sonu gelıcek gıbı bızım oglandan.. bende artık cok rahat hareketlerını hıssedıyorum ama kol bacak kafa ayıramıyorum.. pıt pıtlıyor sadece ıcerden.. ve artık karnımda cıkmaya basladı, cok hosuma gıdıyor.. kızlar acaba karnımız ne zman hızla buyumeye baslıycak bılen var mı??

12. 23 Kasım 2009
  13. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım 6.ayın bıtsın o zaman hızla buyucek.ben suan 34 haftalıgım karnım kocaman.teleslanma senınde buyur.hayırlı dogumlar...

14. 23 Kasım 2009
  15. reses

reses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86

benim kızım da 28 nisanda doğacak inşallah ama daha hareket duymuyorum ben :KK43: eşim karnıma kulağını dayadığında içerdeki hareketlerini duyduğunu söylüyor ama bekliyoruz ilk tepiği ne zaman yiyeceğimi...

16. 23 Kasım 2009
  17. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    19 haftalık olduk ama daha hiç birşey hissedemedim:1no2:

18. 24 Kasım 2009
  19. dtbernat

dtbernat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bizimde 20 haftamız bitti ama ben bişi hissetmiyorum açıkcası korkuyorum terslik varmı die galiba bizim oğlanda biraz tembel