Büyük Aşkımm

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve green olive tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bizim hikayemiz mucize gibi bir tanışma ve sonrası......

İzmirde öğrenciyim ve muhteşem renkli bir hayatım ve harika arkadaşlarım var. Hep birlikte çalışmaya karar verdik ve promosyonculuğa başladık. Bizide tüpçü yaptılar. Tüpçü yeleklerimizle hepimiz çok komiktik:) işten çıkıncada dışarda yemeğimizi yer yurda geri dönerdik. tabi bütün gece tüp geyikleri dönerdi :) bu tüp markası baya büyük bir kampanya yapmış izmirdeki elemanlar yetmemiş istanbuldan destek ekibi geldi. Ordan bir süpervisor geldi bizi denetlemeye.İsmi murattı. Bir süre sonra samimi olduk. kızlar siz burdan çıkınca ne yapıyorsunuz diye sordu. bizde yemek yiyip yurda dönüyoruz dedim. bende geleyim bir gün sizinle dedi gel dedim:) ama benim bir arkadaşım daha var arabada beni bekliyor dedi bende oda gelsin dedim. neyse bindik arabaya. direksionda inanılmaz cool bir delikanlı:) ilk bakışta aşık oldumm coksekeriremsu bu arada elimde anneme aldığım borcam tepsi var. yemeğimizi yedik sonra bir bara gittik benimle ilgileniyordu oda inceden:) neyse o gece borcamı arabasında unuttum. mecburen tekrar görüştük :) sonra tekrar tekrar.... ikiizde aşığız ama .... ben hep tedirgindim sonuçta hiç tanımadığım biri...
    sonra bir gece açıldık birbirimize. ve ertesi gün murat istanbula geri döndü.
    muratla ufuk yıllar önce bodrumda tanışmışlar.ve birbirlerini ancak bulundukları şehre geldiklerinde ararlarmış. yani bu adam beni ufukla tanıştırdı ve gitti:) yoksa tanışabileceğimiz hiç bir ortak noktamız yoktu farklı semtlerde yaşıyorduk farklı işler yapıyorduk ama mucize gibi ben bir işe girdim ve oraya istanbuldan bir adam geldi bzi tanıştırdı ve gitti...:icecream:
    ufuğun elimi ilk tuttuğunda yamulup eridiiğimi hatırlıyorummm hehe
    sonra biz çok güzel geçen, bir günümüzün ayrı geçmediği harika 2 yıl geçirdik..
    ve harika duygularla evlendik. hala ona deliler gibi aşığımm deliler gibiiiiiiiiiiiiii coksekeriremsu
    ama şuanda işinden dolayı çok seyahat ediyor. ben onu çok özlüyorum
    bu gecede bu yüzden çok efkarlıyım senağlama
    hem kendim anayım hem sizle paylaşayım dedim
    aşk çok güzel bir şey allah herkese nasip etsinn inşallah
    hepinizi seviyorum
    sevgiler

2. 1 Temmuz 2008
  3. Gunicen

Gunicen Ve aşk,eş anlamlı adınla! Pro Üye

Beğenildi:
    1.118
    Ödül Puanları:
    188
    Canım allah nazarlardan saklasın maşallah..Ağzınızın tadı hiç bozulmasın :1rolleyes::nazar:

4. 1 Temmuz 2008
  5. b14081976

b14081976 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok güzel inşallah bende böyle bir evlilik yaparım darsı başıma :eek:Allah mutluluğunuzu bozmasın bir ömür boyu (amin)coksekeriremsu

6. 2 Temmuz 2008
  7. suskunkiz

suskunkiz zayıflıyorum mutluyummm : Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    41*:nazar: 41 kere maşallah rabbim sizi ve yuvanızı nazarlardan korusun allah hepimize böle güzel bi aşk ve böle güzel bi yuva nasip etsin :eek:

8. 5 Temmuz 2008
  9. anaskese

anaskese Guest

Allahım sızın icin herşeyın hayırlısını nasip etmiş inşallahdevamlı böyle sürerhttp://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/flow.gif
    a.s.

10. 11 Temmuz 2008
  11. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    amin inşallah Allah hepinize daha güzel bir aşk daha güzel bir eş ve yuva nasip etsin inşallahhhhha.s.
    hepinizi çok seviyorum. yorumlarınız için teşekkür ederimmŞeniz

12. 22 Temmuz 2008
  13. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allah nazarlardan saklasın amin...

Darısı sevdiceğimle benim başıma inşallah bizde sizin kadar mutlu oluruz ve bu bir ömür boyu sürer...Aşk gerçekten yaşamaya değer bir duygu sonu ne olursa olsun:asigim:

14. 22 Temmuz 2008
  15. trendy_elfi

trendy_elfi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok imrendim yaa. aşık olduğun kişiyle evlenmişin çok güzel birsey. değerini bil:KK43:

16. 22 Temmuz 2008
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.115
    Ödül Puanları:
    488
    mutlulugunuz daim olsun

18. 22 Temmuz 2008
  19. ruya35