Büyük beden de şık olabilirmi?

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve mavis2005 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : mavis2005
  1. mavis2005

mavis2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kocaman bir göbeğiniz,kısa boyunuz varsa,üstelik tesettürlüysenız (malum tesetturluler diğerlerinden daha kılolu görünüyor)Sizin şık olmaya üstelik fazla para harcamadan şık olmaya hakkınız yokmu?

Etrafımdaki mağazaların daha kapısından girerken "size gör kıyafetimiz yok "deniyor.Büyük beden mağazlarda fiyatlar el yakıyor.Şöyle ceket,uzun yazlık kaban,kıyafet satılan ve uygun fiyata satılan yerler yokmudur bu ülkede arkadaşlar?

Bilen,deneyen,aynı dertten canı sıkılan arkadaşlar,uygun yerleri,fikirleri,mağazaları,modelleri yada net üzerinden alacağımız adresleri bilenler yazssın lütfen.Bol döküm döküm,siyah ve koyu renkler giymekten bıktım.Şık olmaktan çok tek derdim göbeğimi saklamak,bunuda beceremıyorum zaten

2. 3 Nisan 2010
  3. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    kilolu olanlara pek seçenek yok biraz koyu renkli bol giyseniz daha annee modellerine kaçıyo tarz,bence diktirebilirsiniz hem zevkinize göre olur hem daha rahat olur istediğiniz gibi..

4. 28 Haziran 2010
  5. CindyreL

CindyreL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya benim annemde büyük beden giyio oda göbek sorunu var tunik tarzı seyler alıyor oturdugunuz yerdeki magazaları bilemiyorum ama elbise veya tunik alın
    sadece büyük bedenlere özel satan yerler var üzülmeyin lütfen.