Büyük Bir Heyecanla Başladığım Günüm, Karakolda Noktalandı :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve inci_tanesi tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

24 Ekim 2010
    Konu Sahibi : inci_tanesi
  1. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Kızlar merhaba, bugün başımıza çok talihsiz bir olay geldi. Bugün için çok güzel planlarımız vardı ama hiçbirini gerçekleştiremedik maalesef. Evden çıkarken annem, kredi kartı borcunu yatırmam için para verdi. Otobüse binmek için yürürken eşime yatıralım şunu dedim yol üstündeki bankaya. İstenen meblağyı bankamatiğe verdik ancak 1 lira yetersiz geldiği için ya para ekleyin ya da işlemi iptal edin dedi ekran. Ben de iptal edip parayı geri istedim. Parayı geri aldık ve eşimle oradan ayrıldık. Kartı para ile birlikte aldım sanıyorum. Arkamızda da tuhaf biri vardı. Aradan 45 dakika kadar geçtiktan sonra kartın cüzdanımda olmadığını farkettim tabi iş işten çoktan geçmişti. Hemen annemi aradım, müşteri hizmetlerini ara dedim. Aramış ve görevli karttan 2000 lira çekildiğini söylemiş. Annem kartı iptal ettirmiş hemen. Kafayı sıyırdım resmen. Ağla ağla içim çıktı, eşim zor yatıştırdı. Hemen eve döndük. Eşim, emniyet müdürlerinden birini arayıp durumu izah etti, adam güven timlerini gönderdi hemen. Biz de karakola gidip tutanak tutturduk. Yarın kamera kayıtları istenecek bankadan, inşaallah çıkar kızlar ya. Polisler çıkar diyor kameradan ama bilmiyorum, çok huzursuzum. Nasıl kötü oldum anlatamam size. Bunda da vardır bir hayır diyorum. Eşim, giden para olsun, öderiz elbet diyor. Evet mala gelsin ama insan kendine laf anlatamıyor işte. O adamın yaptığı yanına kar kalmamalı. İnşaallah bulunur :gitme:

2. 24 Ekim 2010
  3. mavinilgxuxn

mavinilgxuxn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun.üzmeyin kendinizi.daha beter neler oluyor hergün.cana gelmemiş.her şerde bir hayır vardır.bulunur genelde bu gibi durumlarda ama tabi meblayı geri almanız imkansız gibi birşey.sağlık versin allah.geçmiş olsun

4. 24 Ekim 2010
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    İnş bulunur, kötü olmuş gerçekten.
    Kendinizi de çok üzmeyin, para bu sonuçta, cana geleceğine paraya gelsin.
    Yapanda bulunur inş.

6. 24 Ekim 2010
  7. Paradoks

Paradoks Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    kartların bu durumlarda sigortası var diye biliyorum ama..bi araştırın isterseniz.5000 tl ye kadar ödüyorlardı sanırım

8. 24 Ekim 2010
  9. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun
    eşinizin size destek vermesi çok hoş
    ben olsam kesin çenesine düşerdim
    tabiki bulunur adam ama para gitti tabi
    gene de Allah başka dert vermesin

10. 24 Ekim 2010
  11. inci_tanesi

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203

sağolun. evet kendimi o şekilde avutuyorum zaten. bunda da vardır bir hayır diyorum bizim bilmediğimiz. paradan geçtim, o ş...siz bulunsun yeter. polisler ümitvar ama bakalım...

inşaallah inşaallah :Saruboceq:

daha önce duymamıştım bunu. anneme söyleyeyim. yarın bankaya gidince sorsun.

12. 24 Ekim 2010
  13. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok geçmiş olsun cana gelceğine mala gelsin Allah korusun kartı almak için sizede bişey yapabilirdi

14. 24 Ekim 2010
  15. inci_tanesi

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    Teşekkür ederim. Eşim böyledir. Bugün ben ağladıkça o kahroldu. Yapma etme, parayı yerine koyacağız, sağlığımız daha önemli, sen daha önemlisin dedi durdu canım benim. Adam bulunursa hapse düşmektense sizinle uzlaşıp parayı verir dedi polisler. Yaptığı yanına kalmamalı kesinlikle. Burnundan fitil fitil gelmeli.

16. 24 Ekim 2010
  17. inci_tanesi

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203

Teşekkür ederim. Evet Allah korusun. Bir daha kesinlikle hafta sonları atm lere yanaşmam. Önceden bir vukuatım daha vardı ama akıllanmadım. Bu son olsun. Allah'ım başka dert vermesin :Saruboceq:

18. 24 Ekim 2010
  19. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Geçmiş olsun kesinlikle tespit edilir sakin olun.. canınıza birşey olmadı ya..