Büyük Bulusma sonunda gerceklesti...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xXxTubaxXx tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xXxTubaxXx
  1. xXxTubaxXx

xXxTubaxXx üzgün, hemde cok :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bir cogunuz benim hikayemi bilir,hayatinda hic görmedigi birine asik oldugunu iddaa eden ben,meger aski ne kadar hafife almisim...
    Aylardir sanki yasamiyordum,kendimi sosyal hayattan koparmistim,yemeden icmeden hep onu düsündüm...
    Ne yaptiysam olmadi,onu aklimdan cikaramadim....
    Ve dün yani cumartesi sabahi amcamin oglu,kalk gidiyoruz,artik su adami kendi gözlerin ile görde anla kendine eziyet ettigini dedi.
    Kabul etmedim,onu görmeye hazir degildim,ama düsündümki onu görmek icin elimdeki tek firsat bu olabilir,ve kabul ettim.Dört saatlik yolun ardindan varmistik oraya,elimde sadece bir is yeri adresi vardi,babasinin is yeri adresiydi....
    Adresi nerden buldugumu anlatayim,beni bir defa babasinin is yeri telefonu ile aramisti,ve o numaradan internette arastirip adresi buldum.
    Ve is yerine varmistik,titreye titreye iceriye girdik,ve babasi ordaydi,kuzenim K...... sizin oglunuzmu dedi.
    Oda evet benim oglum,hayirdir dedi.
    Kuzenim bizler onun okuldan arkadaslariyiz,uzun zamandir onunla görüsmedik,burdan gecerken onu bir görelim dedik,dedi.
    Babasida o simdi evdedir,isterseniz buraya cagirayim,yada size evin adresini vereyim,gidin oturun sohbet edin dedi.
    Kuzenim amca siz bize en iyisi adresi verin,zahmet edipte buralara kadar gelmesin K..... dedi.
    Babasi bize adresi verdi.
    Ve artik evin kapisinda bekliyorduk,zile basmadik,cünkü kalbim yerinden firlayacak gibiydi...
    Ve kisa bir süre sonra zile bastik,kapiyi annesi acti,onada okul arkadaslari oldugumuzu ve onu görmeye geldigimizi söyledik,annesi bizi iceriye davet etti,ben ve iki kuzenim,biri amcamin oglu ötekide kizkardesi birbirimize baktik,acaba girelimmi diye,ve en sonunda girdik.
    Annesi onu cagirdi,salona adim atti,onu gördügüm an,sanki kaynar sular akti tepemden,nefes almayi sanki unutmus gibiydim,ona baktim ve ufak bir tebessüm ile sanki ona selam verdim.Bir senedir hayal ettigim insan karsimdaydi,sadece sesi ve resimleri ile avundugum insan,benim karsimdaydi.Oda bana bakti,beni tanidi,ona gönderdigim resimlerden beni tanidi,bende onu.Kuzenim hemen araya girdi,ve ona sen nasil bir adamsin diyerek bagirdi,ben ona sus demeseydim,olay cikardi,yanimiza oturdu ve konustuk.
    Neden diye sordum,ve bana sana verilecek bir cevabim yok dedi.
    Sen beni unut,bende seni,sana ümit verdim,seni belki en hassas yerinden vurdum,ama bizim aramizda birseyler olamaz,bana sakin hayatina neden girdigimi sorma dedi...
    O an gözlerim doldu,sadece yüzüne baktim,nutkum tutuldu birsey söyleyemedim,kuzenim hadi gidiyoruz görecegini gördün dedi.Bende peki gidelim dedim.Giderken bana,sende bende hataliyiz,senden özür dilemiyorum,cünkü seninde yalnislarin oldu,ama yinede kendine iyi bak dedi.Ve oradan uzaklastik,hedefime ulasmistim,sonunda onu görmüstüm.
    Ve eve dönerken,agladim,karma karisik duygular icerisindeyim,hep agladim,cünkü bekledigim sey ile karsilasmadim,ben 1 sene bi hayal ile yasadim,ve hayalim gercek hayatta bam baska biri,resimlerdeki kisiydi,ama aramizda bir sey olmadi,onu gördügüm an,iste bu ask diyecegimi düsünmüstüm,ama hic bir kivilcim tutusmadi icimde,bu ask degil,bu aliskanlik dedim,ben hayalete alismisim,beni her gece arayana bana ilgi gösterene hayran olmusum,görünmez hayaleteymis bu ilgim,karsimda o an durana degil....
    Ve onu görmem cok iyi oldu,ilerde keske dememek icin....
    Icim rahat,büyük bulusma gerceklesti....
    Ama hayal kirikligina ugradim...Bana ilgi gösteren hayaletim ile karsimda duran o adam arasinda ucurumlar vardi...Ama hala onu düsününce ona karsi birseyler kalmis icimde,sanirim bu ask ama kisilige duyulan bir ask,onu ilk tanidigim zamanlardaki karaktere duydugum ask,sonradan degisene degil.......
    Simdi elimden gelen tek sey sadece aglamak, büyük bir hayal kirikligina ugradim, kaldirmasi güc....
    Ve en kötüsü,burdan itibaren yazdiklarimi simdi ekliyorum,bütün gece uyumadim,evet ben asigim,maalesef asigim,görüntüye degilde,onun var oldugunu bilmek bana yetiyor,mantik iliskisi gibi birsey,onu düsünürken icim kipir kipi oluyor,dün gece tekrardan bu hislere kapildim,onu gördükden sonra aslinda artik sanki ona karsi birsey hissetmiyorum demistim,ama zaman gecince anladim ki, ask bu,dis görünüsü umrumda degil,yasi 28 oda umrumda degil...of ben bu adami seviyorum ya...imkansiz oldugunu bile bile seviyorum....

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  2. 23 Ağustos 2009
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    buyuk cesaret kız valla :)

ama ıyı olmus senın ıcın dıger yazında da demıstım sadece alıskanlık dıye..

zamana bırak ..

bır gun gelecek dogru adamı buldugunda ayy ne salakmısım dıye kendıne guleçeksin :)

4. 23 Ağustos 2009
  5. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    olmasi gereken buydu canim,ya o gelecekti ya ben gidecektim....

6. 23 Ağustos 2009
  7. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    adamın telefonunundan adresini nasıl buldun internette

8. 23 Ağustos 2009
  9. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Diğer konularınızada şöyle bir göz attım..
    Sizinki zaten aşk değilmiş..
    Kaldı ki sadece iki sohbetle, iki güzel lafla aşk olmaz..
    ınternetten tanışılır, ama reelde devam ederse olur o iş :ecrin_bebek:
    Madem gördünüz olmadı ne mutlu size..
    Sana tavsiyem diğer konulardanda yola çıkarak biraz tek takıl, yani illede hayatımda biri olsun diye çırpınma :) ınan tek tabanca olmak daha huzur verici..
    Biraz ergenlik bunalımları atlamamış bi hava var üstünde ama yaşında 20..:1ninca:
    Bırak herşey bi otursun sende önce ve şu netdede aşk aramayı kes bence..:)

10. 23 Ağustos 2009
  11. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Telefon rehberinden canim :KK66:

12. 23 Ağustos 2009
  13. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle gerçekten herşeyi göze alıp onunla karşılaşmaya gitmen hoşuma gittibuyrunnnnnnnnn

aslında kendinde söylediğin gibi; onun varlığından,fiziksel görünüşünden vs. den çok,seni mutlu eden kafanda hatlarını belirlediğin adammış.1 sene gibi bi zamandan da bahsetmişsin ve bence birine alışmak için 1 sene gerçekten uzun bir zaman.Şimdilerde yaşadığın boşluk da çok normal dolayısıyla.Şu andan sonra yapabileceklerini sen hepimizden daha iyi biliyorsun aslında.Seni neler sevindirir,neler mutlu eder,nelerle oyalanıp kafanı dağıtabilirsen onlara yönel derim.En azından içindeki boşluğu azaltman açısından iyi olacaktır bence...a.s

14. 24 Ağustos 2009
  15. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm hala onu düsünüyorum,ve kendime cok kiziyorum

16. 24 Ağustos 2009
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

gidip görmen ii olmuş canımm.neyin ne olduğunu anlamışsındırr.sende diosun bak alışkanlık die.e insan zaten fotosunu gördüğü sesini duyduğu insana aşık olamazkki.aşık olduğunu zanneder.ama sadece bi alışkanlıktır. bu alışkanlığı terk etmekte illaki kolay olmayacaktır senin için.ama güçlü ol.değmeyecek biri için üzme kendini.

umarım bundan sonra senin için herşey güsel olurr tatlımm:teselli:

18. 24 Ağustos 2009
  19. xXxTubaxXx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canim eve gelince bi acayip oldum, sana onu özledim desem ...