Büyük burunlu olanların makyaj sitili

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve benbeyaz tarafından 5 Aralık 2006 başlatılmıştır.

5 Aralık 2006
    Konu Sahibi : benbeyaz
  1. benbeyaz

benbeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Büyük burun
    Sex and the City'nin yıldızı Sarah Jessica Parker'ın sorunu büyük burun ama makyaj hileleri sağolsun, sorunun üstesinden gelmeyi başarıyor.
    Kaşlarınızı aşağı çekerek, burnunuzun üst kısmının daha küçük görünmesini sağlayabilirsiniz.
    Büyük olan burnunuzun dikkat çekmemesi için, ten renginizden biraz daha koyu olan bir kapatıcıyla burnunuzun iki yanını gölgelendirin. Likit yerine çubuk kapatıcıyı tercih edin, çünkü hem uygulaması daha kolaydır, hem de daha kalıcıdır.
    Burnunuz uzunsa, hem burnunuzun yanlarını, hem de uç kısmının altını gölgelendirin.
    Burnunuz genişse, o zaman burnunuzu dengelemek için gözlerinizi ve ağzınızı büyütmek iyi bir fikirdir. Dudak kalemi yardımıyla dudaklarınızı yanlara doğru genişletirken, gözleriniz için de dışta kalan kirpiklere fazladan rimel uygularak gözün büyük görünmesini sağlayın.
    Victoria Beckham'ında burnu geniş. Onun uyguladığı yöntemi uygulayabilirsiniz. Yani, dudak kalemiyle dudak konturu çizip, pırıltılı göz makyajı yaptıktan sonra, elmacık kemiklerinizi vurgulayabilirsiniz.

2. 12 Mayıs 2008
  3. BenMutluKiz

BenMutluKiz SeNi SeViYoRuM... Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    paylaşımın için sağol emeğine sağlık

4. 16 Temmuz 2008
  5. _sedna_

_sedna_ Guest

Sağol ya benimde burnum gitgide büyüyo nasıl şeyse.Önceden ne güzel küçük bi burnum vardı şimdiyse kocaman duruyo.Zayıfladım heralde.İnşallah işe yarar,teşekkürler cnm.

6. 17 Temmuz 2008
  7. dygflute91

dygflute91 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gölgelendirmek derken ?? :KK70:

8. 19 Nisan 2009
  9. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım yöntemler kolay görünüyor :)

10. 27 Nisan 2009
  11. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benmde burnm çok büyük ve kemikli çok skntlym bu durumdan.. aksi gibi gözlerim çok küçük dudaklarım ince ve yüzüm yani yanaklarım dolgun bu yüzden ne yapsam ne etsem bi türlü hoş bir makyaj yapamıyorum hep elme yüzüme bulaşyrr:KK43:

12. 13 Temmuz 2013
  13. makyajcanavari

makyajcanavari Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    burununum kemikli ve uzun .burnunuz benim gibiyse göz içlerini göz kalemi uygulamayın gözlerinizi büyük gösteren makyaj yapın