büyük gün için geri sayarken dualarınızı eksik etmeyin..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve MyWorLd tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MyWorLd
  1. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam cümleten ;

bilenler bilir beni bilmeyen için önce linki vereyim sonra da kısaca özet geçeyim.

http://www.kadinlarkulubu.com/bir-d...digim-yerde-meger-hep-yeniden-baslamisim.html

4 ay 6 gün önce yeni bir yola çıktım. ve bu yolda 1 ekim 2008 cumartesi yumurtalarım toplandı ama transferim yapılamadı. endometrium kalınlığı düşük alma sebebi ile.

10 ocak 2009 cumartesi beklenen transferim gerçekleşti. ve 22 ocak 2009 perşembe o büyük gün veeee sonuç hamileydim. yıllardır ilk defa biri bana hamilesiniz demişti ilk defa yaşadım bunu. sevinç gözyaşlarım ve çığlıklarım hastaneyi birbirine çoktan katmış karıştırmıştı. ama bi sorun vardı betahcg değerinin katlanması gerekiyordu 2 gün daha zorlu bekleyiş ve sonuç kimyasal gebelik. içimde fırtınalar koptu. anlatılmazdı. bıraksam kendimi belki şimdi burda bile değildim.

en başta değerli eşim canımın canı ve diğer tarafta doktorumun büyük desteği ile toparlanmam kısa sürdü. doktorum 3 ay dinlenmemi istedi hayır dedim hız kesmek değil hızımı artırmak istiyorum eğer vücut ta uygunsa devam edelim dedim. ve devam ettik. yarın 18/02/2009 ve ben 2. transferimi olacağım.

benimle aynı duyguları paylaşanlar olduğunu biliyorum ve diliyorum ki Rabbimden isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.

belki buna hakkım yok biliyorum ama ben sizlerden küçücükte olsa dualarınızı istiyorum şimdi.

şimdi den hepinizden Allah razı olsun ve herşey gönlünüzce olsun. şimdi son kontrol için doktora gidiyorum. benim için dualarınızı eksik etmeyin

2. 17 Şubat 2009
  3. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne kadar güçlü olduğunu daha öncede okudum her zaman böyle devam et ne olursa olsun yıkılma. dualarım seninle canım inşallah bu sefer çok güzel sonuçlar alırsın bu yollar zorlu yorucu hepimiz biliyoruz hepimiz aynı şeyleri yaşadık bu yüzden bir birbirimizi çok iyi anlıyoruz ve hepimiz duacınız canım. Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkartmasın. tedavi sonunda yüzünün gülmesi dileği ile Rabbim yardımcın olsun

4. 17 Şubat 2009
  5. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah hepimiz olumlu sonuçlarla döneriz bu uzun ve yorucu yoldan.. maddi , manevi hepimiz yoruluyoruz, ama iyi ki burası var da dertleşiyoruz, bu yolda başkalarıyla paylaşamadıklarımızı paylaşıyoruz canım.. şimdiden tedavin hayırlı olsun.. benim de ilk denemem.. hepimizin yüzü güler inşallah sonunda ve burdan birbirimize hamileyiiiz diye haber veririz Allahın izniyle.. olumlu düşünelim, birbirimize de dua edelim kendimize dua ederken.. Allah bebişlerimize kavuşturur en kısa ve en doğru zamanda hepimizi inşallah canım.. moralini yüksek tut ve sen bence güçlü birisin, başaracaksın..

6. 17 Şubat 2009
  7. zeynep 26

zeynep 26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah bu sefer mutluluğu daim etsin inşallah dualarım seninle canım

8. 17 Şubat 2009
  9. hakper

hakper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Saruboceq:canım,allah dualanı kabul etsin,gönlüne göre versin,hayırlı haberler alırsın inşallah

10. 17 Şubat 2009
  11. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım inş allah bu kez yüzünü güldürür dualarımız seninle allah yardımcın olsun rabbim hepimizi evlat sahibi etsin:Saruboceq:

12. 17 Şubat 2009
  13. ikizlerinAnnesi

ikizlerinAnnesi Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbim bu kez yüzünü güüldürsün ve en önemlisi Allahın duası seninle olsun benimde transferin 7.günü geri sayım başladı diyebilirim inşallah sende bende tüm tedavideki arkadaşlarda olumlu sonucu alırız hayırlısıyla inşallah

14. 17 Şubat 2009
  15. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ne demek dua istemek hakkım değil. Elbette ki herkes kadar seninde hakkın. Kurban olduğum Allah hepimizin yüzünü güldürsün. Benimde bugün transferim oldu. Emin ol hepimiz hem birbirimiz hemde senin için dua ediyorz. Kalbimiz seninlekaydirigubbakcemile5

16. 17 Şubat 2009
  17. Onur

Onur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım insan hiç tanımadığı insanlar için ağlarmı yada sevinebilirmi diye düşünüyor insan ama bende burada herkesin sevinçini yaşıyorum ve derdine üzülüyorum inan şimdi senin için ağlıyor ve yazıyorum inşallah hepimizin dualarıyla ve güzel düşünceleriyle seninde hamiş olduğunun haberlerini alıcaz iyi bak kendine yarın bebişleri hayırlısıyla al gel olurmu

18. 17 Şubat 2009
  19. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    emsalcim canım benim sana tekrar tekrar tebrikler ve hayırlısı ile doğum hikayeni de yazmayı nasip etsin inşallah. desteğin ve duaların için saol sevgiler

amin canım inşallah. dilerim Rabbimden isteyen herkese nasip eder ve kimsenin emeklerini boş çıkarmaz.iyi dileklerin için saol. Rabbim sanada hayırlı evlat versin

Allah razı olsun dilerim Rabbim seninde dualarını kabul eder ve gönlünün muradındaki neyse onu nasip eder çok saol

Amin amin amin inşallah Güzel Rabbim bu defa beni güldürsün. Dilerim Rabbim seninde gönlüne göre versib inşallah çok saol

inşallah canım bu defa emeklerimde umutlarımda karşılıksız kalmaz dualrın için çok saol Rabbim seninde gönlüne göre versin

canımmm benim yaaa dilerim 5 gün sonra sevnç çığlıkların en tepeye yükselir ve dilerim bebeğin sana sımsıkı tutunur hayırlısı ile. Rabbim emeklerini ve umutlarını boş çıkarmasın inşallah.

inşallah o Kurban olduğum mevlam çocuk özlemi ile yanan tüm yürekleri 2009 yılında anne yapar. dualrın için çok saol. Rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah. eğer ikimizinde bebişleri tutunursa sımsıkı 40 ları karışacak desene ..hihoyyyt ay inşallah canım emeğin boş çıkmaz hihoyyytve hamiş kalırsın

o döktüğün göz yaşına kurban olayım sakın yaaa..çok saol canım benim dilerim Rabbim seninde gönlündeki muradı nasip eder.