Büyük merak.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ruya. tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ruya.
  1. ruya.

ruya. Guest

Büyük bir kavgadan ve gerçekten ağır kelimeler kullandığınız sevgilinizle bu kavga ve kelimeler yüzünden 2 hafta boyunca ayrı kaldınız ve tekrar buluştunuz.Size hediye almış sizde ona ve çok güzel bir gün geçirmişsiniz.Hatta görüşmediğiniz süre zarfında sizi aramadığı için soğuduğunu yada başka kadın olduğunu düşündüğünüzden telini bile kurcaladınız.O çok rahat davranıyor belliki bir kadın yok diyorsunuz.Ve öyle sıcakki soğuduğu fikrini bile atıyorsunuz kafanızdan.Ertesi gün görüşeceksiniz ama o erteliyor ertesi gün ve ertesi günde erteliyor bir sebep sunarak.Konuşmalarında da sorun yok sevdiğini söylüyor ilgili konuşuyor telde. Ve ertelediği 3 gün sonrasında kesin görüşmeye karar veriyor.Birgün öncesinden rutin konuşma için siz arıyorsunuz müsait olmuyor arıycam aşkım yazıyor msjda ve aramasını beklerken akşam oluyor hala aramıyor ve msj aıyorsunuz yarın görüşecekmiyiz netleştirelim gibisinden ama cvp yok.Sonraki gün yani görüşeceğiniz günde aramıyor.Taki gece saatlerinde msn e geliyor.Sinirli olduğunuzdan siz bişey yazmıyorsunuz ve oda 1 saat bekleyip bişey yazmadan çıkıyor.Ve yine aramıyor hiç ne düşünürsünüz.Neden olabilir??
    Buarada msn şifresi bende ve kız yok benden başka.Bende aramadım ama gerçekten kafam allak bullak.Sorun ne olabilir? Bu ilişki bittimi? :çok üzgünüm: Cidden bu belirsizlik kahrediyor beni.Tamam canım arık yanmıyor ama nedenini bilmemek psikolojimi alt üst ediyor.Lütfen fikirlerinizi yazın
    Belirteyim aramadığı 2. gün oldu

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Şubat 2010
  2. 21 Şubat 2010
  3. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Kullandığın ağır kelimeler her ne ise senden acısını böyle çıkarıyor olmalı..

4. 21 Şubat 2010
  5. ruya.

ruya. Guest

Bu mümkün mü? çünkü zaten o kelimeler yüzünden ayrıldık 2 hafta sonra tekrar konuştuğumuzda acısını çıkardı ve sonrasında görüşmeye elinde hediyeyle geldi.Üstelik görüşme sonrasındaki günlerdede yüzyüze görüşmeyi ertelemek dışında gayet ilgiliydi.

6. 21 Şubat 2010
  7. ruya.

ruya. Guest

Bakıp geçmeyin lütfen mutlaka okurken bir fikriniz yada hissiniz oluşmuştur.Yorumlarınızı bekliyorum

8. 21 Şubat 2010
  9. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    belki senin aramanı ve konusmanı bekliyordur.

10. 21 Şubat 2010
  11. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benzer bisi arkadasımın da basına gelmisti
    Birbirlerine cok kötü sözler küfürler edip ayrılmıslardı
    Ama benim arkadasım cocugun pesini bırakmadı seni seviyorum falan diye msjlar atıyodu
    Cocukta ondan tam tersi uzaklasıyodu
    Suanda ne mi oldu?
    Cocuk tekrar döndü arkadasıma
    Ama sor bakalım gercekten seviyo mu diye
    Cocuk sürekli erteliyo bunu maca gidicem isim var diye falan
    Bende diyorum bu seni sevmiyo ama laftan anlamıyo cünkü cok seviyo..
    Sana gelince.
    Sence bir insan neden hep erteler sevgilisini?
    Eger gercekten sevse hep yanında olmanı ister görmek falan ister
    Kısacası bu iliski bitmis.:kahve:

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  12. 21 Şubat 2010
  13. cikcikgribi

cikcikgribi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi kere gecelere kadar durup da iyice pskolojini bozma. yat uyu. sen normal hayatına devam et. elbette düşün ama bekle bakalım herşey zamanla çözülür. olması gereken şeydir belki de. tecrübe gözüyle de bak. bu günleri iyi değerlendir.

14. 21 Şubat 2010
  15. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Üzülme ama bence bu ilişkiyi bitirmiş sana nasıl söyleyeceğini bilmiyor ve senden kaçıyor.

16. 21 Şubat 2010
  17. balperisi

balperisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    775
    Ödül Puanları:
    153
    ruya seni elestirmek icin yazdigim birsey degil bu baska topiklerde goruyorum bu tarz seyleri,
    iliskilerde telefon kurcalamak msn sifresini bilmek ve kontrol etmek bana cok dogru gelmiyor. Bu guvensizlik demektir. Esin dahi olsa telefonunun kurcalanmasi hos bir sey degil bence.Karsidaki insana saygisizlik gibi..
    Hersey gonluce olsun.

18. 21 Şubat 2010
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

o görüşme sırasında siz ona nasıl davrandınız?
    soğuk ve sinirli mi?