Büyük soruna çözüm bulalım beraber!!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve seeevv tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : seeevv
  1. seeevv

seeevv yorgunum artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canlar selamlar,genelde toplumumuzda ve buradaki okuduklarım yazıların içinde bi sorunu paylaşmak istıyorum ve bunu sizinle orta bi nokta bulmak istıyorum...evleneceğiniz erkeği tamam dediğin iz hayatımın aşkı bu dediğiniz kişiyi,önceden yaşamiş olduğunuz ilişkinizi ,anlatır mıydınız(ilişkiden kastım flört değil birlikte olmak yada üzücü tecavüz gibi olaylarr)karşıdaki adamın tepkisini bilemediğimizden gitme ihtimali varrr hemde kalma ihtimalinden daha çokkk değil mi?bu durumda ne yapmamız lazım söylememiz mi lazım sevdiğimizi kaybedeceğimizi bile bile,yoksa bi şekilde teknolojiden yararlanıp onunla evlenmek mi?gerçekten bunu yaşayan çok arkadaşlarımız var ve ne yapacaklarını bilemıyorlar,çoğu söyluyor söylediği kişi ailesine bile anlatıyor,çoğu intihar ediyor ve çoğuda dediğimiz kişi çağimiziın teknolojisinden yaralanıyor,sizce bunu nasıl bir çözüm yolu bulabiliriz???

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2010
  2. 12 Nisan 2010
  3. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben söylemeyi seçerdim benim vicdanım el vermez kandırmayı
    konuyu biraz daha açsaydın intiharı kesinlikle düşünmem

4. 12 Nisan 2010
  5. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya şöle ki ben böle bi olayı duydum birinden arkadaşım bu şkeilde başına bi olay gelıyor arkadaşıyla beraber oluıyorlar neyse ayrılıyorlar bunlar sonra evleneceği bi erkek çıkıyor karşısına ve evlenıyorlar,neyse o gece malum kan vs. bişi yok ve adam kızı sıkıştırıyor kızda söyluyor doğal olarak senden önce vardı ve seni kaybetmemek için sölemedim dıyor,adam ne dese beğenirsin,keşke bana yalan söyleseydin bişiler yapsaydın da şunu senin ağzından duymasaydım dıyor,evet bölee yani her doğru her yerde söylenmıyorrr malsef

6. 12 Nisan 2010
  7. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bir ilişkide olmazsa olmaz doğruluktur baaşından böyle bir olay geçtiyse eğer seviyorsan söyliyeceksin nereye kadar gidebilirki eğer oda seni seviyorsa hallolur bişekilde ama yalanla bi yere varılmaz benim fikrim bu... CADIARZU

8. 12 Nisan 2010
  9. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızın hatası yine başından söylememesi bence hem böyle bi durumla başbaşa kalmazdı tamam kaybedebilirdi ama bu gerçekte karşısındakinin nasıl birisi olduğunu gösterirdi...

10. 12 Nisan 2010
  11. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    şöle bişi varrr seven erkek bunu bile bakmaz değil mi?aslında çok karışık,söyleyen pişman söylemeyende pişmann çok garip bi olay,bununla ilgili çok şeyler gördüm duydum genelde tam kesin bişey çıkmıyor.adam böle demiş bunu keşke demeseydin bana demiş,o günden sonrada soğuk davranmaya başlamiş vs..

12. 12 Nisan 2010
  13. apranxx

apranxx Rabbime emanet Pro Üye

Beğenildi:
    4.824
    Ödül Puanları:
    163
    tabi ki de anlatırdım...yalan bu,önünde sonunda ortaya çıkar.yapım gereği herhalde başında söylemesem dahi ilerleyen zamanda içim içimi yerdi yine söylerdim.ama ne kadar uzarsa yükü o kadar artar...eyvahedigeldismile

14. 12 Nisan 2010
  15. apranxx

apranxx Rabbime emanet Pro Üye

Beğenildi:
    4.824
    Ödül Puanları:
    163
    eee,keşke baştan söyleseydi.şimdi erkeğinde kafasında ? var.nasıl sürecek...çocuk olayı da var.tut ki şimdi olay duruldu ,adam kabul etti.ya sonrası...çocukları olursa,ileride erkek yanlış yaptığını düşünürse,oooofff,çok karışır...baştan söyleseydi,kabul ederdi ya da etmezdi,en azından net bi sonuç.şimdi düşün dur nolcak diye...

16. 12 Nisan 2010
  17. seeevv

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    erkeğe güvenemıyorsun ki,görücü usulu oluyor şimdi tanışma tavsiye üzerinee bu şekilde adama nasıl güvenip söyleyecek ya ailesinede söylerse kız böle böleymiş die,flört olsa çıkma olsa bi yerde tanışmış olunsa tamam derim ama bu durum daha da farklılaştırıyorr

18. 12 Nisan 2010
  19. melisam09

melisam09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kadın kendini kötü bir duruma düşürmüş bence sevdiği erkeğin ona böyle davranması onu daha çok üzmezmi en azından başından söyleseydi ayrılsalardı bile bıraktığı iz daha düzğün olurdu şimdiki çok kötü bir durum bilemiyorumm....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.