Büyük yalan!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar cok buyuk bir derdim var n eolur fikir verin bana!Esimle evleneli 10 ay bile olmadi ve ben esimin varikosel oldugunu cok yeni ogrendim bunca zaman bana varikosel oldugunu gizlemis inanamiyorum bana hic soylemedi bende cocugumuzun yeni evli oldugumuz icin olmadigini dusunuyordum hatta ona da bir defasinda konusmamizda soylemistim fakat kendisi neden olmadigini cok iyi biliyormus halbuki ama benden bunu nasil da gizledi anlayamiyorum ben hasta olsam bunu ona soylemeden evlensem hos mu neden benden gizledi boylesine cok cok onemli bir konuyu ne hakla benden gizler zaten hasta oldugunu da tamamen tesadufler sonucu bir takim mecburiyetlerden sonra soyledi bunca aydan sonra soyledi cok zahmet oldu ama soyledi su an soktayim nasil olurda insan esine hastaligini bilir de soylemez ?fikir verin ne olur simdi ben ne yapsam nasil haykirsam ugradigim haksizliga?:eek:lmaz:

2. 13 Mart 2010
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu varikosel olayini neden bu kadar buyutuyorlar ki? simdiye kadar ameliyat olsaymis ya!. benim abim de kuzenim de oldular. ikisi de evli fln degiller. beklemeye deger mi hic? size soylememesi ayrica kabahat zaten. ama evlenene kadar on kere olurdu o ameliyati. cok basit bir operasyon. bos yere bu kadar zaman erteleyerek riske girmis.

4. 13 Mart 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Şu saatten sonra yapacak pek bişiy yok..
    Ama eski konularınızı hatırlıyorum da zaten eşiniz yalanı seviyor sanırım biraz..:nazar:
    Varikoselin tedavisi var, görümcemin kocası ameliyatından hemen sonra hemen bebe sahibi oldular..

6. 13 Mart 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    arkadasım dur sakin ol !
    eğer eşin hasta oldugunu sölese onla evlenecekmiydin?
    erkekler bilirsiniz sorunun kendilerinde olduklarını kabul edemezler o yüzden söylememiş olabilir

8. 13 Mart 2010
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşım sende öyle bir bahsetmişkinki, sanki eşin(allah korusun) ölümcül hasta.

tedavi olur geçer, niye bu kadar abartıyorsun.

10. 13 Mart 2010
  11. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasim benim bu saatten sonra cocuk dusunecek halim kalmadi zaten ben simdilerde boylesine buyuk bir gizem icinde bunca ay neden bu rahatsizligini benden gizledi benim canim buna sikkin kizginim kirginim saskinim dumura ugratildim esim tarafindan yani insan hasta olabilir derdim hasta olmasi degil bunu bana basta soylese idi hersey daha degisik olurdu arti tedavisi var biliyorum cocuk hic olamayacak da degil allahin izniyle ama bu saatten sonra bu kadar buyuk bir gizemle saklamasindan sonra o cocugu ben ister miyim onu hic bilemiyorum dedim ya kirginim hemde coook ben de hasta olabilirdim ama bunu evlenmeden once eger oyle bir durumum olsa idi serefimle soylerdim ...onu kaybetmeyi dahi goze alarak soylerdim saklamasi beni cok ama cok kizdirdi kendimi enayi gibi gordum ve hasta oldugunu ailesi de biliyormus benim disimda masallah herkesler biliyormus en son ben duydum ve ben karisiyim ayip cok ayip!!

12. 13 Mart 2010
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    esınız sıze yalan soylemış ona olan guvenınız sarsılmışşş

daha once yalanları varmıydı

neden soyledı kı sordunuz mu

14. 13 Mart 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım benim kuzenimde varikosel ameliyatı oldu lisedeyken ve suanda 6 aylık evli tekrar oldu onunda eşi bilmiyordu ama şimdi öğrendi bence senin derdin yalan sölemesi daha önceki konulardanda biliyorum eşinle bu sorununu halletmeden cocuk düşünme derim zaten ben

16. 13 Mart 2010
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Haklısınız......aynı şeyi siz söylemeyip gizleseniz erkeklerin tavrı farklı oluyor.
    hastalıgı ne olursa olsun evlenecek iki kişi bunları bilmeli saklı gizli bir şey olmamalı..
    bu konuda sonuna kadar haklısınız....
    ama şöylede bir şey var.....sonuçta tedavisi olan sonuç veren bir rahatsızlıkmış....bu anlamdada rahat olun..

18. 13 Mart 2010
  19. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bakin soylemlerinize saygim var fakat yazdiklarimi yanlis anlamissiniz benim sorunum hastaligi degil insan hasta olabilir bende olabilirdim ayrica bu hastaligin da tedavisi var benim telk derdim bunu bana evlenmeden once SOYLEMELIYDI OZAMAN DA EVLENDIRDIM ONLA BENDEN GIZLEMESI CANIMI COK SIKTI AYNI SEYI EMPATI YAPIN SIZE ESINIZ YAPSA DA SIZ BURAYA YAZSANIZ BENDE SIZE ABARTIYORSUN YAZSAM SIZINDE CANININIZ SIKILMAZMIYDI ARKADASIM EL INSAF BENI ELESTIRECEGINIZE LUTFEN SIZ DE BIR BAYANSINIZ EMPATI YAPIN LUTFEN RICA EDERIM