büyükçekmece, beylikdüzü civarında hamile

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sinemax tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sinemax
  1. sinemax

sinemax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba,
    öncelikle haber vareyim ben de çok yeni hamileyim, ve güvenebileceğim ve çok iyi ve tecrübeli bir doktor arayışındayım. büyükçekmece ve beylikdüzü yakınlarında olmasını tercih ediyorum.:CüvCüv:

2. 29 Haziran 2009
  3. tuluklum

tuluklum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım hangi hastaneye gittin doktorun kimdi? Bende bebek düşünüyorum..belki memnun kaldığın tavsiye edeceğin bir yer vardır.sana şimdiden hayırlı doğumlar..

4. 30 Haziran 2009
  5. zevkalade

zevkalade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar ben de beykentte oturuyorum. ben buradan kalkıp taaaa memoriale gidiyorum. allahtan araba var da eşim götürüyor beni. ben çevrede güvenilir bi hastane bulamadım. tüp bebek tedavisi sonucu hamile kaldım. transferden sonra kullandığım progynex iğneleri bile düzgünce vuracak bi yer yok. gitmediğim hastane kalmadı çevrede. medicana,medilife, kolan, acıbadem vs. hiçbiyer beni memnun etmedi. mecburum güvendiğim yere gitmeye. vazgeçmeyi de düşünmüyorum. şu an 8+5 im. ikizlerime hamileyim. allahım inşalllah sonuna kadar sağlıcakla ve kolayca gelmemizi nasip eder...

6. 1 Temmuz 2009
  7. tuluklum

tuluklum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok güzel ya ikizlerinle sağlıklı mutlu olursun , allah hayırlısıyla kollarına alıp büyütmeyi nasip etsin..bende çok seviyorum ikizleri..keşke benimde olsa..

8. 8 Kasım 2013
  9. gamze3838

gamze3838 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6

canım öncelikle hayırlı olsun bende b.düzünde ikamet ediyorum ve b.çekmece kolan hastanesine gidiyorum dr.deniz bey çok alakadar ve iyi bir hekim bu arada 39 haftalık hamileyim bu zamana kadar memnunm tavsiye edebilirim yani inşallah doğumumda iyi geçer :KK49: