büyüttüm geldim:))

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve dry01 tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : dry01
  1. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar uzun arastırmalar korkular gerginlikler sonunda gecen pazartesi büyütme ameliyatımı oldum bugün 3. günüm we bomba gibiyim gercekten eksikliğini hissediyorsanız korkularınızıyenip bu ameliyatı olmanızı tawsiye ederim suan sargılılar we böle bile harika hissediorum:)

2. 27 Ocak 2010
  3. merve200

merve200 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni memisleriniz hayirli olsunn kaydirigubbakcemile3
    darisi basima..bende ins. subatin ilk haftasi ameliyat olucam
    uzun arastirmalarin sonunda kararimi verdim..
    ama sizin galiba hic aciniz yok ne güzel masallah :)bayanssulusmile
    darisi tüm isteyenlerin basina opuyorumnanaktan

4. 27 Ocak 2010
  5. birce2

birce2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Dry 01 merhaba.Çok çok geçmişler olsun.Pztsi oldun dimi tuğrul beye.kaç cc,yuvarlak,high profil mi kasüstü ve göğüs altı kesisiylemi ,6000 tl ye mi yaptı .Bende kendisine yaptırmak istiyorum ama kasüstü korkutuyor çünkü benim ölçüm 75/a bile değil,belli olacak diye korkuyorum.Bide göğüs altı kesisinde kararsızım,burada bir profla görüştüm meme ucundan yapıyor, ve gerçekten çok az belli ama yuvarlak değil damla tercih ediyor bense yuvarlak istiyorum.Bide en fazla 255 cc olur dedi bana.Kafam çok karışık anlayacağın ama en geç bir aya kadar karar verip yaptırmak istiyorum,kurtulmak istiyorum bu stresten.Yardımlarını bekliyorum canım.Senin üzerinden büyük bir yük kalkmıştır. Darısı benim başıma:)))

6. 27 Ocak 2010
  7. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tesk ederim mervecim ewet neredeyse hiç agrım yok darısı basına olsun işlh sende bnm gbi sorunsuz atlatırsınöptüm:)

8. 27 Ocak 2010
  9. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm tatlım tesk. ederim. sana tawsiyem öncelikle tugrul beyle bi yüzyüze görüşmen git sor kafanda aklında ne warsa sana öyle bi acıklarki zaten tereddütetmessin bana gelince bende bir cok doktorla görüştüm profdaa dahil kas altı diende oldu kas üstü diende genelde hep damla dediler ama inan onun seklini sevmiorum 15 gün önce bi arkım yaptırdı ama ben seklinden hoşlnmıorum sarkık gelio bana:S tabi yanlış anlasılmasın bu benm fikrim sadece sonra tugrul beyle görüştüm herseyi en ince ayrıntısına kadr anlattı bana bnmde göğüsölcüm 75 bile dildi ama ben eminmki cok doğal oldu cünkü onun gbibir doktorun kendini riske atcagını sanmıorum hele birde öle olmasa bu kadr kişinin onu tercih edeceginide sanmıorum nese ben zaten kasımı kestirmeyi asla düşünmüordum hem agrıyacok dayanıklı olmadıgımdan hemde war olan kasımı neden kestireyimki.. meme altı kesisne gelince bnm fazla alternatifm yoktu cünkü henüz cocugum yok yeni ewliyim we oldugundaemzirmek isterim:) tabiki sen göğüs ucunu düşünebilrsin bunu dısındabiras önce yazdıgım gbi 75bile dildi ölçüm kas üstü yüksek profil yuwarlak silikon takıldı suan sargılılar ama böle bile güsel görünüolar:) tawsiyem kendini bekletme güsel bi duygu:) öptümmmopuyorumnanaktan

10. 27 Ocak 2010
  11. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu arada atlamışım 300cc konuldu

12. 27 Ocak 2010
  13. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biraz daha genel bir bilgi verirmisin canım
    toplam kaç liraya mal oldu.emzirmeye engel oluyormu?

14. 28 Ocak 2010
  15. siyahkugu

siyahkugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    oh ne güzel atlatmışsın tatlım ya, darısı başımıza:) Çok sevindim senin adına...Gelişmeleri paylaş bizimleyerimseniben

16. 28 Ocak 2010
  17. Bende yarın (pardon bugün olmuş) ameliyat oluyorum kızlar bana da dua edin.Uyku yok stresten ölüyorum. Geçmiş olsun dry inşallah bende iki gün sonra buradan yazarım mutlu mutlu :)))))))

18. 28 Ocak 2010
  19. dry01

dry01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bildigim kadarıyla meme bası kesisi oldugu zaman süt kanallarınıda kestiği için emzirmede sorun oluyor ama ben ameliyat olmadan önce bir kadın dogum uzmanıylada görüştüm meme altı kesisi oldugunda süt kanalları zarar görmedigi için sorun olmayacagı onayını aldıktan sonra karar werdim. bir gece hastanede kaldım aslında kalmamı gerektircek bi durum yoktu agrı sızı falan ama istanbuldaki hawa sartları yüzünden o gece hastanede kaldım hersey dahil 6000tl ödedim cnm:lepi: