Büyüyemiyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcu_01 tarafından 29 Ocak 2010 başlatılmıştır.

29 Ocak 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Kızlar benim gibi olan var mıdır şu dünyada =( ben neden böyleyim.. yaşım 23.. deyim yerindeyse eşşek kadar kız oldum.. ama ne zaman annemsiz kalsam bu evde duramıyorum.. annem bugün istanbula gitti uzun bir süre gelmicek.. ben evde babamla tekim.. babam işten gelir kendi odasına kapanır bi saat tv izler geçer uyur.. şuan bana bu ev o kadar boş o kadar anlamsız o kadar sessiz geliyo ki.. bi gün annemsiz kalsam özlüyorum.. bişeyler eksik hep.. yani bu yaşa gelip de evde tek kalmaktan korkan sıkılan annemi özledim diye zirlayan biri daha olamaz yaa.. resmen küçük bebekler yapmaz benim şu yaptiğimi.. dün sevgilimin yanında ağladım annem gidicek bi ay gelmicek ben ö-çok özlerim onsuz evde duramam diye, sevgilim de şaşirdi.. bize gelirsin aşkım ben gelirim ablamla.. seni yalnız bırakmayız dedi.. ama yok gene de biliyorum ki annem gelene kadar benim yüzüm gülmicek.. işin kötüsü kpss ye hazırlanıyorum.. seneye atanip gittiğimde napicam ben.. ne zaman büyicem.. ne zaman yalnız kaldiğimda boğazim düğümlenmicek.. ooof ooooffff:çok üzgünüm:

2. 29 Ocak 2010
  3. johnnybravo

johnnybravo fevkaladenin fevkindeyim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    insan 50yaşınada gelse annesini her zaman arar

4. 29 Ocak 2010
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benimki annemi aramak değil.. o yanımda yokken bu evden bi saatliğine de gitmişken deliye dönmek.. bu durumu aşamıyorum.. o bu evde olmadiği zaman çok depresifim.. şuan kalbimin sıkıştiğini hissediyorum mesela.. kalkıp hiç bişey yapmak gelmiyor içimden.. hiç bişey keyif vermiyor..

6. 29 Ocak 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bende bir zamanlar öyleydim. ama üniversiteyi dışarıda okuyunca alıştım. bir kız arkadasım var annesini güne bile yalnız göndermez her yere onunla gider. Allahtan bir geceleri yanında yatıcam demiyor.

normaldir:) annenizle çok güzel bir iletişim kurabiliyorsunuz demektir:)
    Allah bozmasın canım.

8. 29 Ocak 2010
  9. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kavuştursun. neden gitti annecin?

10. 29 Ocak 2010
  11. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.698
    Ödül Puanları:
    188
    bende öyleyim.. bilmiyorum belkide psikolojik bir durum.. ama bende mesela şeyde oluyor allah korusun tabi ama sanki annemin başına bişey gelicek ben yokken.. ne biliyim arabayla gittiyse kaza geçiricek.. yada o akşam deprem olucak ben yanında olamıycam... böyle şeyler..

12. 29 Ocak 2010
  13. emdev

emdev Guest

bağımlı kişilik bozukluğu diye bir hastalık var psikolojide,anlattıkların uyuyor sanki ama bir terapi görmende fayda var.
    çünkü sen de benim gibi birgün anneni kaybedersen,onsuz da yaşayabilmelisin...

14. 29 Ocak 2010
  15. ToNe_Def

ToNe_Def Burayı seviyorum. Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    Bu duruma alışmanız lazım hocam :kedi:
    Sonuçta yarın öbür gün evlendiğiniz zaman anneniz sürekli yanınızda olamayacak
    Şuan sizi çok iyi anlıyorum
    Bende annem hastanede kaldığı zaman kendimi anne sütüne muhtaç çocuklar gibi hissediyordum..
    Ama ailemiz ömür boyu yanımızda olmayacaklar malesef :KK43:

Umarım bu durumu en kısa zamanda aşarsınız opuyorumnanaktan
    Sınavınıza da başarılar dilerimm opuyorumnanaktan

16. 29 Ocak 2010
  17. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    bende aynı senin gibiyim.. anneme aşığım o benim diğer yarım herşeyim.. bitanecik annemden evlenerek ayrıldım evlendiğim ilk sene heryerde annemi görüyordum kokusunu duyuyordum ağlaya ağlaya mahvolmuştum (bu arada eşimle evlenmek içinde 6 sene uğraşmıştım:))) 5 sene oldu hala içim buruk görüşüyoruz sık sık ama içimin ateşi bir tuhaf seni anlıyorum çok iyi.. annem herşeyim ALLAHım çok uzun versin annelerimize..

18. 29 Ocak 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence alışmalısın,kendine hakim ol ve anneni engelleme giderken,engellemeki kabullenmen kolay olsun,kendini de kadına alıştırıyosun sen evlenince o ne kadar üzülür kimbilirbilmiyorumkismile dizinin dibinde oturamazsınki ömür boyu,ayrıca eviniz de çok sessiz biz mesela 5 kardeşiz ses vardır hep evde o yüzden birinin kısa süre yokluğu kimsede boşluk yaratmaz ama sen sanırım tek kalıyorsun evde,dışarda vakit geçir eve fazla uğrama yada arkadaşlarınla git eve ki hissetme yokluğunu fazla