Büyüyorlar!!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve qbrha tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : qbrha
  1. qbrha

qbrha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    slm arkadaşlar..
    nedenini bilmiyorum ama benimkiler büyümeye başladı :sm_cool: hurmanın etkili olduğunu söylüyorlardı ramazanda bol bol hurma yedim hatta hala yemeye devam ediyorum günde 3-4 tane yedim. son 1 haftadır banyodan sonra soğuk su döküyorum göğüslerime ve hemen arkasından masaj yapıyorum. bi sitede masajla büyütme seanslarında titreşimler uyguladıklarını okumuştum. evde minik bi masaj aletimiz vardı titreşim yayan onu da göğüs etrafıma uyguladım son 1 haftadır. ama kalp rahatsızlıkları olanlar dikkat etmeli sanırım. bir başka sitede de boyun bölgesine yapılan masajla da büyütülebileceğini okumuştum. hem boyun bölgeme hem kol altıma masaj uyguluyorum. 1 haftada gözle farkedilebilecek bi büyüme ve yuvarlaklaşma oldu. keşke önceden ölçseydim dedim ama dün ölçtüm göğüs ucumdan 88 geldi. biraz daha büyütmeye uğraşıcam. haftalık büyümeleri sizlerle paylaşırım.. :) kısacası masaj cidden çok önemli hem zahmetli bişey de değil. bence kesin uygulayın büyütmek içinhihoyyyt

2. 23 Eylül 2010
  3. sirine_55

sirine_55 ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    waaooww 1 haftada sadece masajla süpermiş yaww :lepi: bende yapıyorum masaj ama bakalım azimle büyütmeye çalısıorum.ayrıca hurma bende yiyorum alkisalkisalkis

4. 23 Eylül 2010
  5. qbrha

qbrha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    büyüdü vallahi bakınca bile belli artık :KK70:

6. 24 Eylül 2010
  7. qonulcelen

qonulcelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yha gerçekten 1 haftada etkisi oldumu bnde aaraştıra araştıra bi hal oldum yetti artık yha bi an önce büyüsün artık 23 yaşındayım gerçkten kötü bi durum ::KK43:

8. 24 Eylül 2010
  9. nick_im

nick_im Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    büyütmek mesele değil...herşekilde büyüyo masaj olsun yağlar olsun...mesele kalıcı olmasında...bende küçle çemeni karıştırıp yutuyorum hadi bakalım...ciddi şekilde büyüyo...masaj da yapıyorum...ama aman aman sevinçli değilim..daha önce de büyüdü sonra küçüldü...kalıcı olursa iyi olucak yav...hurma yemiştim bi ara bende etkilidir...:KK66:

10. 24 Eylül 2010
  11. masal_naz

masal_naz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar masajla daha çok yumuşayıp küçülmezmi :uhm: bu arada senin adına sevindim canım

12. 25 Eylül 2010
  13. Jut

Jut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu masaj aleti nasıl bişey

14. 25 Eylül 2010
  15. qbrha

qbrha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım farketti cidden. ben de 23 yaşındayım ben de bayağı bi araştırdım ve bunları yapmaya karar verdim. inşallah istediğim boyuta ulaşır. bu yöntemlerin kalıcı olduğunu düşünüyorum masaj yapıyosun sonuçta ve yavaş yavaş etkiliyo. bakalım 1 ay sonra ne durumda olacak yerimseniben

16. 25 Eylül 2010
  17. qbrha

qbrha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    valla ben de öle bişi olmuyo. zaten bazı güzellik merkezleri varmış küçük küçük titreşim göndererek büyüten

18. 25 Eylül 2010
  19. qbrha

qbrha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    şöle ufacık bişi nasıl anlatiimki. yıllaaaarrr önce alınan bişi. evde bi kenarda duruyodu. du bi deniim dedimm