Buz ile Ucuk Tedavisi

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve nesrinb tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

22 Mart 2008
    Konu Sahibi : nesrinb
  1. nesrinb

nesrinb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar dudağınızda uçuk mu çıktı? endişelenmeyin bir parça buzu alıp hemen uçuğun üzerine bastırın. sonuç harika :teytey:

2. 22 Mart 2008
  3. seresss

seresss Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende tam tersi çay kaşığını ocakta ısıtıp uçuğun üstüne yapıştırırım, o da iyi geliyor sönüşüyor hemen.
    Demek ki uçuk çok sıcağı ve çok soğuğu sevmiyor :)

4. 22 Mart 2008
  5. Adxixvar

Adxixvar Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    valla ben bu dediklerinizin hepsini denedim,sonuç yine aynı.yasakkelime.

bence hemen bir eczaneye gidip en etkili ilacı alıp sürmek en etkili çözüm.a.s.

geçtiğimiz hafta çünkü ağzımda uçuk çıktı fena halde kaşıntı yapar bende:çok üzgünüm:

çıkmadan evvel bu dediklerinizi yaptım ama hiç bir işe yaramadı:sm_confused:

eczaneden hemen oksijen suyu ile Zovırax aldım 2 güne kalmadı

uçuk kalmadı ağzımın kenarında canım..a.s.

6. 22 Mart 2008
  7. jeyloo

jeyloo Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    benim burnum ucunda cikti ucuk pazartesi gününden beri yok etmeye ugrasiyorum, hem merhem sürüyorum hemde hap iciyorum ama yok daha baya var hemde kocaman birde anlimda cikti 3 tane kücük.
    Baska ne yapa bilirim gecmesi icin? Varmi bilgileriniz?

8. 22 Mart 2008
  9. nesrinb

nesrinb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiiki bunlar uçuk çıkmaya başladığını hissettiğiniz an yaparsanız faydalı. çıktıktansonra tabiiki gerekli ilacı eczaneden alıp uygulamak

10. 22 Mart 2008
  11. nesrinb

nesrinb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birer tutam meşe kabuğu ve ceviz yaprağı bir kaba ko*nulup üzerine yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Suyunu çekip merhem kıvamına gelince soğumaya bı*rakılır ve uçuğun oluştuğu bölgeye bir pamuk parçası yardımıyla sürülür. kızlar buda uçuk tedavisinde etkili bitkisel çözüm

12. 22 Mart 2008
  13. SXUXZGXUXN

SXUXZGXUXN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar uçuk vücuttan mıkrobu hiç atılmayan dırenç azaldıgı zaman ortaya cıkan bır cilt hastalıgı ateslendıımiz zaman cok sıkılıp üzülfüğümüz zaman gece rüyamızda korktugumuz zaman grip zamanlarındaözellıkle hemen ortaya cıkar pıs pıs kasınır sulu suluınsanın yırtası gelr ama ben vıtamın kullanmaya basladığımdam beri ucuk dıye bişey hatırlamıyorum meyve yıyıp düzenlı beslendıımız zaman gorunmez de kotu zamanlarda ek olarak ortaya cıkıverır zovırax ve kenacort kremler ıyı gelır oynamayın izlerıde kalabılıyo

14. 22 Mart 2008
  15. nesrinb

nesrinb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kızlar herpes mikrobudur ve vücuttan atılamayan bir mikroptur

16. 23 Mart 2008
  17. masum_kxixz

masum_kxixz Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Ben çok çektim bu uçuktan.Benimkiler öyle küçükte olmazdı dudağımın kenarından nerdeyse çenemin yakınlarına kadar gelirdi:bbo:Sonra üst dudağıma alt dudağıma yayılırdı.Yemek yemekte bile zorlanırdım.Ayy çok kötü yahu.Nezle,grip sonrası hep çıkardı valla hiç aksatmadı hep çıktı.

Uçuk çıkmadan önce çıkacak yer çok kötü kaşınır,kaşırsanız hemen kabarır.Kaşındığı zaman kaşımayıp uçuk kremi ya da çay bardağını dudağınıza yapıştırın geçer.Ama ben küçükken koparırdım hep şimdide izleri var kahverengi kahverengi çok belli oluyorÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

18. 23 Mart 2008
  19. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    63
    off ne çekiyorum ben bu uçuktan.walla kaşınınca mecbur kaşıyodum.en son çıktığında eczaneden minicik bi krem aldım geçti.bundan sonra öyle yapcam.çok kötü ya görünmeyen bi yerimde çıksa neyse dicem dudağımda çıkıo :KK43: