Buzdolabimin Ici Sel Oluyor :(

Konusu 'Mutfak Püf Noktaları' forumundadır ve AhuiFelek tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : AhuiFelek
  1. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar acilen yardima ihtiyacim var

Buzdolabimin derecesini azaltinca su doluyor yükselttigimde buz tutuyor. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardim edin bilmiyorumkismile

Indesit marka buzdolabim. Kullanma talimatini okudum bununla ilgili birsey yazilmamis bilmiyorumkismile

Icini komple temizledim 2 dereceye getirdim buz tuttu. 1 dereceye indirdigimde su doluyor bilmiyorumkismile Cok sinirleniyorum yardima ihtiyacim var benneyaptımki

2. 28 Mayıs 2010
  3. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Suraya ask konulu birsey yazmis olsaydim yüz tane yorum alirdim askolsun :umursamaz:

4. 1 Haziran 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Servis felan çağırmadınız mı hiç ?

Annemin önceki dolabı Arçelikti.15 yıllık dolaptı ama nerdeyse.O dolabın içi de sizin dediğiniz gibi su doluyordu.Bazen de karlanma olurdu iç duvarında.

Kaç defa servis çağırmamıza rağmen yeterli düzelmeyi sağlayamamıştık.Motorunda arıza olursa çıkarmış bu tür sorunlar..En sonunda dolabı no frosta çevirdik ve bu sorundan kurtulduk...

Bir de no-frost buzdolaplarında hiç böyle sorunlar yaşanmıyor.Sizin ki no frost değil sanırsam.

En iyi fikir servis çağırmanız bence...

6. 1 Haziran 2010
  7. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öyle yapacagim zaten olmadi yenisi almak zorunda kalacagim hergün icini kurulamaktan gina geldi.

Sagol canim