Buzlu masaj

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

akadaslar sanirim burda duymustum yüzüne buz küpüyle masaj yapan arkadaslar var...bende 3 gündür yapiyorum icine limon suyuda ekledim ..ve iki gündür yüzüm daha canli gözüküyo.acaba buzlu masaj yapan arkadaslar varmi aramizda ?yapanlar memnunmu?neden yaparlar buzlu masaji?burda paylaslim lütfen:KK66:

2. 3 Eylül 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Ben yapıyordum bir aralar...
    Neden yaparlar çünkü gözenekler sıkılaşsın diye kaydirigubbakcemile2
    Maden suyuyla yapmıştım ama yanaklarım soyuldu çünkü gazını almadan yaptığım için cildimi tahriş etmişim sizlerde dikkat edin benneyaptımki

4. 3 Eylül 2008
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bende yapıcam ama kılcal damar çatlamaları oluşur diye korkuyorum..

6. 1 Aralık 2008
  7. tulay_1302

tulay_1302 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yapıyorum çok memnunum ,bide yoğurdu buz haline getirip deneyin ama yoğurda biraz limonda sıkın daha güzel yapıyo.bi zararı yok deneyin..

8. 3 Aralık 2008
  9. Hayalimsi_n

Hayalimsi_n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben su kaliplari ve yesil cay ile yapiyorum cok memnunum bi zaririni simdiye kadar gormedim bide yogurdu denemek lazim guzel bi fikir boylece yogurt maskesinden kurtulmus olurum saol tulaycim

10. 3 Aralık 2008
  11. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yalnız arkadaşlar eğer hassas yada kılcal damar oluşmaya meyilli bir cildiniz varsa buz o kılcal damar çatlamalarını artırır. çünkü hassas ciltler çok soğuk ve sıcak geçişlere maruz kalmamalı. mesela sodalı buz kalıplarıda aynı şekilde. eğer direk cilde uygularsanız bi süre sonra daha da hassaslaşır kılcal damarlar artar. hele ki cildiniz ince ise.onun yerine gazı alınmış sodayı sprey şeklinde yüzünüze uygularsanız daha iyi olur. kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5