Byk bir derdim var..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve vegateryan tarafından 11 Aralık 2009 başlatılmıştır.

11 Aralık 2009
    Konu Sahibi : vegateryan
  1. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar gercekten cok kötü bi haldeyim..hemen konuya giricam nolur yol göstern..bizm gecen sene cok kalabalık bi arkadas grubumuz vardı..bu sene ne olduysa herkes birbirine soguktu..bunlardan biride benm gecen sene cok yakın oldugum arkadasımda bana soguk davranıyodu..bu arada bu arkadasımın babası gecen yaz ani bi şekilde öldü..her neyse biz bu sene okula basladık ve herkes onun cok değiştiğini cok cabuk atlattıgını söyledi..bende su cümleyi kurdum herkes ilgi gösteriyo o nedenle sımardı bence..bu arkadasımın kulağına iiyiki bi babası öldü hemen şımardı tarzında gitmiş..ve ben bunu inanın hiçte kötü bi niyetle söylemedm..herkes beni onayladı ama şimdi günah keçisi bnm..işin içinden cıkamıorum..herkes bana cephe aldı nolur yardım edin

arkadaslar öncelikle herkesin yorumu için teşekkürler..evet arkadasımın babası öldü..cok zor bi durum..allah kimsenin basına vermesin..evet belki kendi bildiklerimi kendime saklamalıydım..ama bende bunu hiç bişey yokken söylemedim..inanın bazı seyleri sölesem bana hak verirsiniz..ama burda kimsenin hayatını deşifre etmeye gerek yok..ki ben bu arkadaslığı bitirdim..ne olursa olsun bana gelip sormalıydı..küssün bagarsın cagırsın ama sormalıydı..o iletişimi koparmayı tercih etti..kimseye yalvarark egosunu yukarı cıkaramam..benimde bi gururum var..ben sölemediğim bişeyle yargılandım..ki herkes tarafından..allah herkese aklı basında güvenilir dostlar versin..cıkarcı ya da gecici değil

Son düzenleme: 24 Mart 2010
  2. 11 Aralık 2009
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Git arkadaşına öyle demek istemedim kulaktan kulağa değişip sana gelmiş, kusurabakma de..

Bu kadar..

4. 11 Aralık 2009
  5. vegateryan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    malesef diyemiorum..cünkü telefonlarımı acmıyor

6. 11 Aralık 2009
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Mesaj çek o zaman ya da yanına git.Kendini ifade et, dinlemez ya da anlamazsa boşver..

8. 11 Aralık 2009
  9. vegateryan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    elbet konusucam onunla ama herkesin bana cephe alması ve benm yalnız kalmam cok koydu bana..şimdi herkesle aram bozuk..çok iğrenç bi durum

10. 11 Aralık 2009
  11. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    kendin gidip söyleyebilirsin ama çok uzun zamandır arkadaşım diyorsun..insan bi dönerde ,onca yılın hatrına der ki ,sen böyle demişsin ,sana yakıştıramadım,üzüldüm falan..senden böyle bi söz beklemesi ya seni tanıdığını gösterir yada hiç tanımadığını

12. 11 Aralık 2009
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Bence; o kişi gerçek dostun olsa,"benim arkadaşım öyle konuşmaz" deyip o insanları terslerdi zaten..:1closedeyes:

14. 11 Aralık 2009
  15. vegateryan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede ama şuanda hala öle sölediğimi düşünmesi..bilemiorum..komik olan millet bunu sölemek için beklemiş sonradan sölemiş herkes beraber..yani bnm arkadasım yokmus hiç aslında bunu anladım

16. 11 Aralık 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "başkaları ilgi gösteriyor o yüzden şımarmış" demek ne kadar doğru?

sen eğer arkadaşının yüzüne karşı değiştiğini ifade etseydin,başkalarının yanında onun dedikodusunu yapmasa idin şu an bu durumda olmazdın

arkadaşın ne düşünmüştür sence "bu arkadaşım olacak kişi benim dedikodumu yapıp bunları bunları söyleyebiliyor ise gerçekten benim hiç arkadaşım olmamış"

bi de bu bakış açısı ile bakmanı tavsiye ederim
    "

18. 11 Aralık 2009
  19. vegateryan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet haklısın ama bnm kesinlikle kötü amacım yoktu..sadece bana bu kadar soguk davrandıgı için rasgele söylenmiş bi cümleydi..baskalarının konustukları beni tasrip etmeleri konusulmuo ama..noluo ben anlamadım