byk bir hata yaptm, Allah hayrlsn versin.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve shiftcan tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : shiftcan
  1. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar çok pişmanım ben.
    4 seneyi bitirmek üzere olan ilişkimden sona başkasıyla görüşmeye karar vermiştim ama
    ne yazık ki büyük bir hataymış.
    öyle iyi bir insan ki, eminim bir çok kız böyle erkek arkadaşı olsun ister. yani bir insanın hiç mi olumsuz özelliği olmaz. bunun yok işte.
    allah karşıma böyle birini çıkardı ama ne yazık ki ben
    hala eski sevgilime aşığım. yok aşığım az kalır tapıyorum. ama onunla ayrılmamız gerekiyodu. çok yıpranmış laçkalaşmış saygımız kalmamıştı.

hep sevgilimin omzuna yattığımda saçlarımı okşasın isterdim, şimdi okşuyo saolsun ben ağlıyorum. ben o ellerden istemiştim saçımın okşamasını. o okşayınca anlamlıydı.

bir başkasının sakalları yüzünüze değdiğinde onu hatırlayıp ağlamak ne yazık ki çok kötü.

bu yüzden hayatımdaki insanı daha fazla üzmemeliydim. o benim yaralarımı sarmaya çalıştıkça, ben onu yaraladım şu 1 ayda. görüşmeyelim dedim. iyi değilim dedim. onu da üzdüm. ne yazık ki çok vicdan azabı çekiyorum. şu anda görüşmüyoruz.

eski sevgilim sadece mutlu olsun dileklerini gönderiyo bana. bilmiyo onsuz mutluluk yok bana. çok üzülüyorum. nolurdu sanki bu büyük sevgime yazık etmeseydi...

sadece paylaşmak istedimsenağlama

eğer seviyosanız çok, yazık etmeyin ilişkinize aşkınıza. sahip çıkın. karşılıklı inatlaşmadan gözleriniz gülerek baksın birbirinize.

bu seferki acıyı ben kendim yaptım kendime. dönsem yine mutlu olamayız. dönsem affetmez bile. affedilcek bişey değil yaptığım.

karşılıklı hatalarla bu hale geldik. biliyorum onun da gözlerinden okuyorum nası acı verdiğimi...senağlamasenağlama
    ne yazık ki içim çok acıyo. ağlamadan uyandığım gün bile yok.

allahım sen hayırlısını ver.

2. 1 Haziran 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Yeni ilişkiye başlamak için biraz acele ettin canım sen..benneyaptımki
    Önce kendine zaman vermeliydin..
    Şimdi bu yeni adamdan ayrıl desem bilmiyorum yine boşluğa mı düşersin..
    Ama kendini dinlemeye ihtiyacın var aslında,bunu görmelisin artık..:teselli:

4. 1 Haziran 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Agla canım ya ıÇın aÇılır napcan elınden bıŞey gelmıokı sadece ÜzÜlosun ama zaten bıten bıtmıŞ dÖnse ble olmıcak bılıosun ama ıÇınden atman lazım bence bak karŞındakıne bıle zarar vermssın ıyı nıyetlı bırı dısosun bence sen unutmak ıstememıssın ıyı dÜŞÜn derım

6. 1 Haziran 2009
  7. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113

evet ablacım ne yazık ki acele etmişim.
    iki gündür görüşmüyorum yeni adamla ne yazık ki onu da üzdüm. artık kendimi dinlemeliyim
    iyice kötü bi insan haline geliyorum...

8. 1 Haziran 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    valla 4 senedir ağlıyorum artık gücüm kalmadı ne yazıkki. içime atıyorum en olmadık anda ağlamaya başlıyorum çocuğun yanında bile kaç kere ağladım... onu da üzüceme en iisi sadece kendim üzülüym.

10. 1 Haziran 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Yok canım kötü değilsin sen..:1hug:
    Sadece uzun süreli ilişkiler bitince insan böyle ne yaptığını bilmiyor...:tomato:
    Hiç olmadık davranışlarda bulunuyor..
    Geçecek canım,biraz sabır sadece:nazar:

12. 1 Haziran 2009
  13. EU2

EU2 Guest

lale arkadaŞıma katılıorum bak ben 3 hafa oldu ayrılalı okadar kÖtÜ Şekılde ayrıldım bıde bıdaha bır araya bıle gelmıcem senın yaptgın hayata ondan bı ara ayrıldıgmda yaptım ve yanlıŞ yaptım Şımdı gene bıttı ama hatamı tekrar yapmam ne Şekılde bıterse bıtsın onu kafamdan atamadan bırıyle Çıkmayı dÜŞÜnmÜorum hataamı tekrarlamam boŞlukta oluosun evet ama cıdden suan kafamı dınlıorum ama o bırı bulmuŞ bıle sende boŞuna Üzme canını

14. 1 Haziran 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

cok yormuş seni uzun sürlei olan ilişkin.
    biraz dinlen kendine gel.
    kendine zaman ayır.
    gez toz atlatırsın...
    işte o zaman daha iyi bi ilişkiye başlarsın gönül rahatlılıgıyla...:içelim::teselli:

16. 1 Haziran 2009
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bende biliyorum zaman herşeyin ilacı acı geçiyo elbet. ama işte geçen sene de bu sıralar aynı böyleydim.
    artık zamanın iyileştirebiliceğine bile inanasım gelmiyo.

18. 1 Haziran 2009
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    bir insanı unutmadan başkanan yeni bir ilişki önceki sevgliyi yüceltmekten başka bir işe yaramaz..
    çivi çiviyi sökmez bu durumlarda..
    işte bunu yaşıyorsun sen..

başkasına sarılmaya kalktıkça öncekiyle kıysalıyorsun.
    bence onun için biraz zaman ver kendine..