Byk nuamra ayakkablar

Konusu 'Ayakkabı - Çizme - Terlik' forumundadır ve melishhe tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : melishhe
  1. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boyum 1.78 hayliyle boyumla orantılı sanırım ayak numaram 42. ve bu cok sorun simdiye kadar hep spor ayakkabı giydim. ama bende babet yada sık güzel ayaykkabılar kullanamk istiyorm ama ne zmndır girdigim hiçbir magazada 40 numara sütü ayakkabı yok! nereden bulabilecegim hakkında bilgisi olan var mı :KK43: ben izmirdeyim bu arada.......

2. 31 Mart 2009
  3. nurtursel

nurtursel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım.. izmir de ayakkabı dünyası varmı? orada 44 kadar kadın ayakkabı varmış..
    birde flo da oluyor...bir bak istersen...:sm_cool:

4. 2 Nisan 2009
  5. melishhe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    flo da istanbul metro city de bakmıstım yoktu :) ztn ayakkabı dunyasından alıyorum botumu fln. aama simdiye kadar babet sandelet tarzı bulamadım 40 tan yukarı :KK43:

6. 2 Nisan 2009
  7. angel_baby

angel_baby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Neden yaptırmayı denemiyorsun Bambi yapıyor Flowers yapıyor Kemal Tanca yapıyor

8. 4 Nisan 2009
  9. melishhe

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    özel olarak yaptırım onlarca parayı saçmamak için olabilir. ztn yaptırmayı denesem o kadar markaa gerek yok cnm :KK66: rhata ve güzel görünümlü olsun yeter..

10. 4 Nisan 2009
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Benim de rakımım 1.82 ,ama ayakkabı numaram 41.Yalnız bazı markaların kalıpları daha rahat ve büyük.Ben Zara 'dan özellikle yazlık ayakkabılarımı alabiliyorum.Zara'da 40 numaraya kadar var.Yazlık olunca arkası açık sandalet tarzı ayakkabıları seçiyorum.Geçen yıl alelacele Koton 'dan 40 numara babet almıştım.ıki kez giyebildim.Ayaklarım şekil değiştirecekti.
    Bir de sezon açıldığında hemen gidip almak gerekir.Büyük numaralar haliyle daha az.O yüzden kalmayabiliyor.
    Benim arkadaşım 1.73 boyunda,ama 42 numara giyiyor.Özel yaptırıyor artık.
    Bir de bana sürekli isyan ediyor.Sen benden çok daha uzunsun ,ama ayakların daha küçük ,diye.hihoyyyt