Byle nereye kadar .

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve REYYAN tarafından 21 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : REYYAN
  1. REYYAN

REYYAN Guest

kız kardeşim eşiyle tartışmış :umursamaz: çok üzülüyorum çok böyle huzur bozanları RABBıME havale ediyorum yazık değilmi ne olacak şimdi ....:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Şubat 2010
  2. 21 Temmuz 2009
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ah canım ya gerçekten bu kaynanalar gelinlerden ne istiyor anlayamıyorum.oğullarını paylaşamıyorlarsa evlendirmesinler..allah yardımcıları olsun..

4. 21 Temmuz 2009
  5. REYYAN

REYYAN Guest

sevgili yabangülüm bu yıllardır böyle bizde üzülüyoruz ama aile içine karışılmıyorki ne desek ne yapsak bilmiyorum aslında birbirlerini çok sevmeseler çoktannnn boşanırlardı.bu kez ciddiler

6. 21 Temmuz 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yazik....25 senelik bir yuva neticede....

Ne kadarda üzülsen bir kardes olarak malesef kari koca arasina girilmiyor arkadasim....sadece destek olabilirsin, kardesine moral verebilirsin....elden birsey gelmiyor

Simdi siz karissaniz olay daha cok büyür....bu sefer iki tarafli atismaya döner...sonucta yine üzülen kardesin olur...

Allah yardimcilar olsun...

8. 21 Temmuz 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim onları bildiği gibi yapsın...oğullarını evlendiriyorlar ama evliliklerinede karışıyorlar ..
    sizin yapacagınız bişey yok...rabbim yardımcısı olsun bu tür insanlarla uğraşmak çok zor...

10. 21 Temmuz 2009
  11. pofidi

pofidi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    baynın eşi 25 yıllık evliliğinde neyin ne olduğunu görmemiş mi
    1-2 yıllık bi evlilik değil ki bu öyle olsa hadi daha toyluk var deriz
    ama 25 sene sonrada hala annesinin kardesinin doldurusuna geliyosa böylede gider

12. 21 Temmuz 2009
  13. REYYAN

REYYAN Guest

canlarım söylediklerinizde haklısınız ama bu hersene böyle kızcağız tatilemi gidiyo savaşamı bilmiyorum eşini kimse sayıp buyur etmez zavallı onlar kapı kapı eş dost biz geldik diye dolaşır eh sonuçta ortada vayki gitmeyelim desin ailesini pek saydırmak ister ama sonuç böyle biter acaba bir süprüz olurda eşide ehhhh yeter dermi bilmem erkekleri anlamak zor bir yanda eşin hayatını sana adamışbir yanda ailen bence eş önde olmalı asla kırılmasına fırsat vermemeli

14. 21 Temmuz 2009
  15. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    25 yıllık evlilikte hala 3. şahıslar için kavga edilmemesi gerek artık karı koca birbirini çok iyi tanımış olmaları gerekir ve hangisi neye kızar bakışından duruşundan anlar ama enişten için bunlar geçerli değil galiba
    ablana üzüldüm 25 yılın sonunda hala bu sebepten kavgalar oluyorsa evliliğin iljk yıllarında neler yaşamıştır kimbilir çok zor allah ablana sabır versin kocasına da akıl versin

derler ya hani ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin o misal

16. 21 Temmuz 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    allah ıslah etsin kadını.allah yuvalarını yıkmasın işallah.

18. 21 Temmuz 2009
  19. REYYAN

REYYAN Guest

benim aslında merak ettiğim bu tür luzumsuz küslerden sonra insan nasıl normal hayata döner birşey olmamış gibi davranır doğru söze ne denir oda öyle yapıyor deveyi yıllardır gütmeye çalışıyor ALLAH onun sabrını artırsın ne deyim sonuçta kardeş işte....üzülen yine ben olurum