bym de klm ocuklar:)

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve YaprakDxoxkxuxmxux tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

25 Ekim 2007
    Konu Sahibi : YaprakDxoxkxuxmxux
  1. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ufak çocuklarınızdan yada yiğenlerinizden farketmez, duyduğunuz enteresan, komik, bilmişlik taslayan bir hareket ya da sizi şok eden kelimeler duydunuz muyerimseniben

çok şeker bir yiğenim var avatarımdaki şahısın olur kendileri her kelimesi bir olay:Roflol: yanında hiç konuşulmamış şeyleri söylüyor.4,5 yaşında. geçenlerde parka götüreyim dedim küçük salıncaklar vardı, bizimki de biraz toplusırnaşık şey salıncağa bindireyim mi seni dedim ne dese beğenirsiniz:Roflol:
    ''benim ...tüm kocaman ya ben ondan binemem çünkü sığmaaammm'' dedi. şok oldum. gülmekten yığıldım yere:Roflol::Roflol:

2. 25 Ekim 2007
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    ewet ya bu çocuklar bi alem..geçende 1. sınıfa başlayan yiğenim halen okuması yok doğal olarak bize geldi..koştur odaya hemen neti açtı bana diyoku geçen baktım sen çevrımdışıydım mail attım okudunmu diyor..sanki okuması varda..babası ona msn almış bilgisayarı açınca otamatik açılıyor..banada aynen şöyle bi şey yazmış..eefggaha..açtım sen kapalıydın enişteme selam söle..bayıldım artık ya...

4. 25 Ekim 2007
  5. YaprakDxoxkxuxmxux

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

:Roflol::Roflol:çok fenalar yaa:Roflol:

6. 25 Ekim 2007
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    eşimin yeğeni 3 yaşında bir kız dünyalar güzeli.ama güzelliğinin yanında tam bir laf cambazı.bi çocuktan beklenmeyecek kelimeler.geçen görümcemle konuşurken oda yanımızda bişeyler söylüyormuş duymamışız birden bağırdı " ya siz beni dinlemiyosunuz beni hiç kaale almıyosunuz" demezmi şok olduk resmen.bazende sinirlenince yaa havle vela kuvv...... :teytey:

8. 25 Ekim 2007
  9. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    4 yaşındaki oğlumu ev işlerinde bazen bana yardımcı olması ıcın tesvık edıyorum.son zamanlarda babamız her şeyi ayagına ıster oldu gecenlerde otururuken babası ıle konusmasına sahıt oldum.oglumdan su ıstedı ve oglum gotururken :baba tamam anlıyorum susadın ama sakat da dıılsın neden hep benden ıstıyorsun bıraz annem bıraz benden ıste dedı :)) hem cok guldum hem de gururlandım kendısıyle :)

10. 25 Ekim 2007
  11. YaprakDxoxkxuxmxux

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

:Roflol::Roflol:nerden buluyorlar bu kelimeleri yaa :KK46: teşekkürler:1hug:

12. 25 Ekim 2007
  13. YaprakDxoxkxuxmxux

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

sırnaşık şeysırnaşık şey haklı çocuk isyan etmiş sonunda:eek:klava: sırnaşık şey teşekkürler

14. 25 Ekim 2007
  15. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdiki çocukların hepsi bir alem canım ya.Hiçbirine laf yetişmiyor.Benim 5 yaşındaki kızımı babannesiyle anaokuluna bıraktığımız bir sabah,babannesi 'İyi dersler kızım' demek gafletinde bulundu.Kızım bir sinirle ellerini açıp 'Ne alâka babanne ya,biz ders mi görüyoruz' diyerek babannesini çok fena bozdu.Valla çokta güldük sonradan,kızıma çaktırmadan tabi.

16. 25 Ekim 2007
  17. YaprakDxoxkxuxmxux

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

allah bağışlasın:1hug: kız çocukları da çok cimcime oluyor:1rolleyes:

18. 25 Ekim 2007
  19. YaprakDxoxkxuxmxux

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

teşekkürler. sizin oturduğunuz yerle ilgili açtığınız konuda kızınızın fotosunu gördüm:eek: allah nazardan saklasın :asigim: belli ne kadar cimcime olduğua.s.