cadi_kiz'ın başarı öyküsü

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve cadi_kiz tarafından 28 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : cadi_kiz
  1. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1,52 boyunda 68 kiloydum erkek arkadaşımla ilk buluştuğumuzda cafede otururken bana yanağımdan makas aldı ve bana tombişim benim diye sevmişti.:))ama o benim o kadar çok gücüme gittiki ağlamamak için çok tuttum kendimi o da benim üzüldüğümü anladı beni yanlış anlama ben senin herhalinle beğeniyorum filan ama ben kafama acayip takmıştım ve 2-3 ay sonunda 53 kiloya düştüm.Şimdi nasılmı peşimden ayrılmıyor acayip kıskanıyor şimdi tombişim diye değil bitanem prensesim diye seviyor
    şimdi sevgilime tşk ediyorum iyi beni tombişim diye sevdin yoksa inat edip zayıflayamazdım:teytey:

2. 28 Mayıs 2007
  3. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    vücudun sarkmadımı?

4. 28 Mayıs 2007
  5. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vücudumda hafif sarkmalar oldu ama beklediğim kadar değil çünkü merdiven inip çıktım ip atladım sabahları aynı kepekli ekmekle tost şekersiz kahve filan hamur işleri yok öğlenleri iş yerinde ne yemek varsa pilav makarna yemedim sulu yemeklerin yanında 1 dilim kepek ekmeği,aralarda çok acıkmadıkça 2 ligh bisküvi kimileri 1 kaşık makarna pilav ya da biraz hamur işi ye o kadardan bişey olmaz derlerdi ama öyle yapmadım çünkü gerisi gelir biliyorum yoğurt ve sodaya ağırlık verdim sabahları ılık limonlu su

6. 28 Mayıs 2007
  7. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birde inat etmek lazım yapıcam filan diye ama regl döneminde soda içmedim zaralıymış regl dönemi bittikten 2 gün sonra tartılın regl döneminden önce veya o dönemde tartılırsanır moreliniz bozulabilir

8. 28 Mayıs 2007
  9. mutsuz

mutsuz Guest

zayıflama hapı kullanmadın sanırım dimi.

10. 28 Mayıs 2007
  11. cadi_kiz

cadi_kiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle kullanmadım öyle kullanan arkadaşlar kilolarının daha fazlasını aldılar
    ilk haffa kilo verirseniz diğer haftalar durur ve o zaman sakin yanılmayın vücut kendini alıştırıyor birkaç hafta sonra veriyorsunuz birde tartıya çıktığınızda kilonuz aynı yerdede görebilirsinz o nun için dar gelen pantolonlarını deneyin

12. 28 Mayıs 2007
  13. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler benimde boy 1.60 kilom 59 olmuştu.Hemen diyete başladım fakat çok katı diyemem ekmeği kestim sadece sabahları yiyorum şu an 56.5 oldum yaklaşık 1 ay oldu tabi başlıyalı diyete bitki çayları içiyorum biran önce 52 kiloya düşmek istiyorum.Bende pilav ve makarnayı keseyim o zaman

Nerisim 1 bunu beğendi.
  14. 28 Mayıs 2007
  15. pulsar

pulsar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım terikler, bende 13 kilo verdim düzenli sağlıklı beslenerek. 3 ayda verdim ben 13 kiloyu. bende bi 4-5 kilo daha versemmi acaba die düşünüorum. bu beslenme düzeninede alıştım epey, midemde hiçbir ağırlık hissetmiorum artıkk:)

16. 28 Mayıs 2007
  17. paradise

paradise Guest

bu arada baska yaptığın bisey varsa bizimle paylas lütfen hareket falan

18. 28 Mayıs 2007
  19. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya inanın az önce ağlıyordum moralim çok bozuldu ilk 10 gün güzel geçti 5 kilo verdim şimdi hala devam ediyorum diyete ama kilo veremiyorum ayrıca canım herşeyden yemek istiyor sanki hep açım ben bunu başaramayacakmıyım diye çok üzüldüm kendime de kızyorum Allahım başka dert vermesin üzülmemek gerke diye ama ne oldu bugun bana anlamadım böyle burda paylaşınca tekrar kendime geliyorum.
    Tebrik ederim seni arkadaşım. :))