çağan ismi nasıl?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve yova tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yova
  1. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben henüz 1 aylık hamişim ama oğlum olcak gibi hissettiğimden aklıma bir isim geldi..kız olursa tabi kız düşüncez ama,şimdilik böyle bi sorayım dedim...

ÇAĞAN:bayram,kutlu gün demekmiş sizce nasıl?

2. 25 Ocak 2010
  3. nesibe82

nesibe82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok güzel bi isim. tek dezavantajı iki tane Türkçe karakter olması.
    bilmiyorumkismile

4. 25 Ocak 2010
  5. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla ben hiç öylr bakmadım ama sanırım her yerde sorun olmaz değil mi..teşekkürler cevabın için...

6. 25 Ocak 2010
  7. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben cok sevıyorum çağan ısmını aklıma boylu poslu yakısıklı hıssı verıyo bende bana bole hısler uyandıran ısımlerı koymayı sevıyorum erkek cocuklarına

8. 25 Ocak 2010
  9. moonlight_10

moonlight_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel zaten hep ilk akla gelen isimler konuyor bende ilk hamile olduğumu öğrenince adı oğuz olacak dedim eşimle başka isimler de düşündük sonra erkek oldu genede oğuz koyduk içine hangisi siniiyorsa onu koy bence seninde erkek olacak insanın hamileyken içine doğuyor

10. 25 Ocak 2010
  11. mirmir

mirmir :) :( :) :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çağan diyince insanın aklına karizmatık biri gelio :) valla ben çok beğendim. cnm senın kayınpederr ismi koyma gibi bi derdin yok heralde ne güzel kendın secebilmişssin ya :))

12. 25 Ocak 2010
  13. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    oy canım benim yaa...ya ben çok kızıyorum isim hakkını anneden alan insana..en çok annenin hakkıdır yaa..9 ay taşı,ismini başkası koysun,oldu canım ...inşallah sende kendi istediğin isimleri koyarsın canım..yorumun için teşekkürler...a.s.

14. 25 Ocak 2010
  15. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler canım,yorumun cesaret verdi,aynen bende öyle hissettim bu isme karşı...

16. 25 Ocak 2010
  17. yova

yova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla kız olursa apışcam ama..hiç kız isimlerine bakmıyorum tatlım yaa:)kaydirigubbakcemile3

18. 25 Ocak 2010
  19. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ınankı ılk ne hıssedersen o oluyo genelde ama olsun cınsıyetını orendıkten sonra kızda olsa bulursun bısı olmaz bende cok kızıyorum anne koymuycakta kım koycak butun zorluklar bıze guzel hanlar mıllete oldu valla... bız ıkı ısım koyduk kız olursa ılk ısmını ben ıkınıcısını kocam erkek olursada ılk ısmını esım ıknıcısını ben koycaktım erkek oldu esım dedesının ısmını koydu omer ben doguma kadar kımseye bısı demedım karısmasınlar dıye ama yıne su ısmı koy fılan dedıler ben dedım ben koyucam benım cocugum... sonundada dağhan koydum beyenmıyenler oldu cevremde o karısmak ısteyenler valla hıc sallamadım ben sevıyorum dağhan ısmını yeter yanı