Cagresizim kizlar, benden sIkIlmIsmI acaba?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Burcucumm tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Burcucumm
  1. Burcucumm

Burcucumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    113
    Selam kizlar,

Benim sevgilim var 1 hafta sonra 1 sene cikiyor olcaz, internetten tanistik ve 8 ay konustuktan sonra gorusmeye karar verdik. Ben burdan turkiyeye tatile gidicektim annem ablam felan oda ayni otelden oda tutcakti ve 1 hafta goruscektik otel icinde. Tamam simdi gorustuk felan birbirimizi begendik ve hala cikiyoruz. Aradan 3-4 ay gecti ve o hollandaya gele bilmek icin bodruma otele calismaya gitti. Kuzeni sigortasini felan ayarlicakmis. Orda cok calisiyordu ve otelde cok mutsuz oldunu soyluyordu Msnede fazla gelemiyordu , ve ilk haftalar geldinde eskisi gibi konusuyordu askim canim cicim fln diye. Fakat su son haftalar cok sogudu bana karsi, canim cicim laflarini duyamiyorum artik, onu aradimda hemen kestirip atiyor, her dedim seyde tersliyor beni. Neden bukadar soguk davraniyorsun birseymi oldu dedim. Sen benim sevgimi cok kucuk goruyorsun, beni anlamiyorsun, ben burda mutlu degilim senin icin savasiyorum, ne yaparsan yap ben birsey demiyorum bilmem ne bilmem ne. Inan kizlar ne ugradima sasirdim. Ben burda mutsuzum ve acisini herkezden aliyorum, hic kimseyle konusmak istemiyorum felan dedi. Sonrada iyi karismiyorum artik sana konusmak istersen ben burdayim ben pesinden kosmucam artik dedim. Oda saol askim dedi ve o gunden beri birbirimize cok soguk davraniyoruz hatta hic konusmuyoruz bile.

Sizce benden sIkIlmIsmI, otelden birisinimi bulmus yada otelde gercekten mutsuz ve bunun acisini bendenmi aliyor kizlar?senağlama

[ kizlar hollanda klavyesi oldugundan turk harfleri yok kusura bakmayin ]

2. 2 Haziran 2009
  3. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    göz görmeyince gönül unutur derler..siz hep internetten görüşmüşsünüz..ben nedense böyle ilişkileri dogru bulmuyorum..bana göre ilişki olmuyo bunlar..ama baştan cıkarsınız grüşürsünüz sürekli sonra işi geregi uzaklara gider o ayrıııı...bilmiyorum kiii..herşey olabilirrr bu konudaaaa..

4. 2 Haziran 2009
  5. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bırbırınden uzak yasanan ılıskıler yanyanakınden daha sorunlu daha sıkıntılı yasanır.basımdan gectıgı ıcın bılıyorum.o yuzden bırbırınıze daha anlayıslı daha guvenıllır daha pozıtıf olmanız gerekır bı cok seyde..bak ıste kendısı de soylemıs bulundugu yerde rahat olmadıgını sıkıldıgını onunda etkısı olabılır bence...

6. 2 Haziran 2009
  7. lonely_33

lonely_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gözünün önünde olsa hersey daha farklı olurdu eminim.ben böyle bir ilişkiyi yürütemem ya.ilişki dediğin istediğinde ona dokunabilmek ona sarılabilmek.üzüntünde mutlulugunda bulusup konusabilmektir.ama bunlar sizde yok malesef bence bu ilişki degil.

8. 2 Haziran 2009
  9. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Dokunamayınca, görüşemeyince ilişki olmaz lafına katılmıyorum.. İlişki olur hatta daha da güzel olur.. Birbirinizin sabrını, sevgisini ölçersiniz.. Ancak çok daha fazla sabır, emek ve özveri gerektirir uzakta yürütülen ilişkiler.. Erkek arkadaşın muhtemelen Türkiye'de çok fazla sıkıntı çekiyor.. Yaşadığı ortam, çalışma hayatı onu bunaltmış belli ki.. Benim de erkek arkadaşım uzakta ve o da bulunduğu ortamdan memnun değil.. Ama o bunun acısını benden hiç çıkartmadı.. Aksine hep benden medet umdu ve benimle paylaştı derdini tasasını.. Sen de ona bu güveni vermelisin.. Hep yanında olduğunu hissettirmelisin.. Ancak böyle düzelebilir sana karşı.. Bence başka biri yok hayatında.. Sadece bunalmış..

10. 2 Haziran 2009
  11. Burcucumm

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    113
    Umarim oyledir, Tskrler canim a.s

12. 2 Haziran 2009
  13. EU1

EU1 Guest

ayyyyyyyyy
    benım bır tanıdıgım da bır otele gırdı calıssın dıyeee, gıdıp gorelım hadı d edık ses soluk kesıldı cocuktan ne yapıo ne edıyo tam 15 gun sonra gıttıkk offff berbat durumda
    köpek kulubesı gıbı yerde yatırıolar tum gun gunes altında calıstırıolar canına ot tıkıo gıbılerdı:KK43:(( cocuk cok da mutsuzdu gorsen

sekerım bak senın ıcın calısıyormus cocuk sen hıc öle tafra yapma altın kuru mutlusun o orda demek gercekten mutsuz hak ver ve sus bekle bana kalırsa

14. 2 Haziran 2009
  15. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Neden senin için çalışıyor ben anlamadım.
    Kendinin kendisi için çalışmaya ihtiyacı yok mu yani seninle ilişkisi olmasa çalışmayacak mıydı?
    Bence bahane arıyor artık sıkılmış olabilir. Sevgisi devam etseydi sitem etmezdi.
    Ama tavırlarından en iyi sen anlarsın.

16. 2 Haziran 2009
  17. EU1

EU1 Guest

orada calısıyormus iş için yurtdısına gonderıldı gıbı yanına gelcekler mıs
    ya da bu kız aılesıyle o otele gıdecekmiş öyle bır sey yani kız ıcın calısıyor
    fedakarlık yaptıgı ıcın bı de mutsuz ustune, ondan sinirli cocuk

benbu konularda pek anlayıslı degılımdır ama burda öle goruno

18. 2 Haziran 2009
  19. Burcucumm

Beğenildi:
    160
    Ödül Puanları:
    113
    ben yurt disinda yasiyorum. Sevgilimin kuzeni ona yardim etcekti yurt disina cikmak icin. Kuzeni bir otelin bolumun sahibi ve sevgilime bir kac soz verdi. Sigortasini felan ayarlicak sevgilimin ondan simdi bir sure onun icin calisiyor vede ingilizcesini ilerletmek icin. Yoksa buralara gelemez..
    Offf nerden geldim su yurt disina yaa :KK43: