Cake göğüs büyüten ve dikleştiren likit kullanan varmı??

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve umutveumut tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : umutveumut
  1. umutveumut

umutveumut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaşlar cake göğüs büyüten ve dikleştiren likit diye bir ürün var ve eczanelerde satılıyor yalnız fiyatı çok pahalı 500,00 ytl.albress ve buna benzer ürünlerin faydalı olmadıklarını okumuştum.kullanımını bıraktıktan sonra tekrar eski haline dönüyormuş.acaba bu cake de öylemidir. kullanmaya kalksak parasıda az değilki kullanan varsa yardımcı olabilirmi ??? küçük göğüslü bayanlar bu sorunu çözmeliyiz bizimde büyük göğüslerimiz olmalı.delikafadulden:dance::dance::dance:

2. 26 Aralık 2008
  3. BenAybegum

BenAybegum Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    valla kimse bana o parayı verdiremez.yarıımmm MİLYAR!!!!!!!!!yok artık.ben o parayı vereceğime bi 24 sene daha boyle gezerim daha ii.anam valla evlat acısı gibi koyar insana hele bi de işe yaramazsa

4. 4 Ocak 2009
  5. umutveumut

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    belki pahalı olduğu için işe yarama ihtimali fazladır bilmiyorum ki:KK43: önemli olan kalıcılık tabiki de.....

6. 5 Ocak 2009
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    o zman millet niye acı cekip silikon yaptırsın ki? silikona göre 500.00 ucuz bile gelir onlara. bence dolgunluk yapsada istenilen büyütme olmaz

8. 8 Ocak 2009
  9. flya

flya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar
    bnm bir arkadaşım cake göğüs yağını kullandı bir buçuk aydan sonra gözlegörülür büyüme oldu.fakat 3 aylık kürü tamamladıktan sonra kullanmayı bıraktı.ve sonuç.1 ay içerisinde tekrar eski haline geri döndü.bn bi eczacıyla konuşmuştum,bu tür ürünler sprey yağ yada krem geçici olarak alrji yaparak göğüsleri büyütüyomuş.yani ya haytımızın sonuna kadar bunu kullanıcaz ya böyle yaşamaya alışıcaz,yada en kısa yolu estettik yaptırıcaz.aslında cake in fiyatına bakınca estetik daha ucuz oluyor....yardımcı olmuşumdur umarım..

10. 18 Ocak 2009
  11. umutveumut

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkürler

12. 29 Haziran 2009
  13. KilicBaligi

KilicBaligi Albay Pro Üye

Beğenildi:
    6.716
    Ödül Puanları:
    238
    Ben aynı markanın dudak büyütme ürününü kullandım bunlar kolajen desteği yöntemi ile çalışıyorlar yani piyasadaki diğer hap veya kremler gibi değil ben dudak ürününden çok memnun kaldım ve senelerdir 6 ayda bir kür olarak kullanırım.Şu anda civarımdaki eczanelerden birinde cake ürünleri yarı fiyatına ama yinede 250 ytl veremem :KK43: Bu arada bu ürünün soğuk tutulması lazım diye hatırlıyorum...

14. 5 Aralık 2011
  15. eylemasa

eylemasa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben 300 tl ye bi sitede görmüştüm bi arkdaşımda kullanmıştı baya yararı olmuştu

16. 7 Aralık 2011
  17. cansusever

cansusever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen freeshp comda 300 tl başka yerlerde çok pahalı canım. benim arkadaşım kullanıyo ve gözle görünür bir büyüme gerçekleşti yani daha mutlu kız :)

18. 13 Aralık 2011
  19. yeldabuse

yeldabuse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Peki bıraktı mı devam mı ediyor. Çünkü bırakınca eski haline dönüyor diyorlar.
    Birde yan etkisi falan var mı
    Eğer öyleyse masaj yapmak en mantıklısı hem maliyeti sıfır hemde etkili oluyor hemde hiçbir yan etkisi yok