çakma louıs vuıtton çanta pazar fiyatları yardım lütfen

Konusu 'Alışveriş ve Giyim Tüyoları' forumundadır ve rosaland tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : rosaland
  1. rosaland

rosaland Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar ben gitti gidiyordan lv çakma çantalardan almak istiyorum ancak kazıklanmakta istemiyorum.normal büyüklükteki çantalar 70--90 lira arası boyundan asılan zincirli küçük çantalar 40-50 civarı sizce fiyatlar normalmi arkadaşlar önceden istanbulda otururken çok pazardan alırdım.şimdi küçük bir ilçede yaşıyorum fiyatlar konusunda yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden

2. 28 Ekim 2010
  3. ysmglr

ysmglr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kazıklanılacak rakkamlar diil yazdıkların ,,, birebir orjinale yakın canta almak istersen ciddi bi rakam vermen gerekiyor 450 tl lv aldım ,, 550 tl ye hermes aldım ama birebir orjinale yakın iç astarı , dikişi , iç ve dış aksesuarları ,,, suda bi gercek lv veya hermes takan biri kesinlikle otobüse binmez orjinalleri en düşüğü 2000 tlden baslıyor hermesinde 4000 tl o nedenle ben pişman oldum çakmayım diye bağırıyor yanii ,, ama iş toplantıları yada belli bi iş kolunda çalısanlar için pahalı çakmalar ideal ,, yani girdiğin ortamlar cok önemlii ..
    ben artık çakma marka almıyorum miu miu var mesela 250 tl orjinalıni alabiliyorsun sizee tavsiye ederim ..

4. 28 Ekim 2010
  5. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya ne gerk var bi çantaya 1000 lira vermeye. ben 300 e vakko alıyorum iş seyahatleri ve toplantılarındada gayet iyi olyor

6. 29 Ekim 2010
  7. rosaland

rosaland Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    aslında hakılısınız hamilelikten dolayı bir süre hiç alışveriş yapamadım ve demode oldum resmen ki tarz giyinmeyi şık olmayı seven birisiyimdir.şimdi gardrop yeniliyorum ve bir anda herşeyi yenilemek istiyorum iyisimi yavaş yavaş edinmek.miu lar çok şıkmış vede daha uygun ben vakkonun çantalarını beğenmiyorum hani görüntüsünü sevmiyorum arkadaşımda kullanıyor çok şık ama içime sinmiyor kalitesine diyecek yok ama.inci kemal tanca nine west baktım fiyatları 300-250 değişiyor ama modellerini sevmiyorum sevdiğim modeller LV de var chanelde güzel ama miu da ilgimi çekti teşekkürlerrr

8. 29 Ekim 2010
  9. EseN77

EseN77 @..Mea Culpa..@ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    36
    çakma çantaya o kadar para vermek banada saçma geliyor. Ya orjinalini kullanırım yada paramın yeteceğini alırım. Kusura bakmayın ama çakma kullanmak bana çok komik geliyor... Çok özenti geliyor.. Aşık atmamın manası yok param neye yetiosa onu alırım..

10. 3 Mart 2011
  11. efemert

efemert Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kalite Çanta | Facebook SİTESİNDE KALİTE ÇANTA OLARAK

PTT KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ MEVCUTTUR. TÜM MARKALI ÜRÜNLERİ BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ

12. 3 Mart 2011
  13. mlkymn

mlkymn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çakma istiyorsan istanbulda bakırköy pazarında falan en fazla 50 tl

14. 22 Mart 2011
  15. missixty

missixty bi alışverişkolikk.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    orjinalini alamaz tabiki herkes ama sahtesini alacam diyorsan eğer sakın okadar para verme..taş çatlasa 30tlye kadıköyde vs bulabilirsin.şimdi 2 adımda bi çakma çantacı var.parana yazık.

16. 19 Nisan 2011
  17. moncoeur

moncoeur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    acaba gitti gidiyorda yurtdisina gonderim yapiliyormu yasakmi

18. 13 Kasım 2011
  19. kralicece