çalışan anne bebeklerinin beslenmesi

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve keriman.kar tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : keriman.kar
  1. keriman.kar

keriman.kar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben yeni işe başlayacağım.kızım 4,5 aylık.sütümü sağıp bırakmak istiyorum.ama ne zaman sağmam gerektiğini bilmiyorum.iş saatlerinde ne yapıyorsunuz tecrübeli annelerin fikirlerini bekliyorum...

2. 1 Haziran 2010
  3. kahorihama

kahorihama Kızım ve oğlum:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde çalışmaya başladığımda bebişim 2.5 aylık olacak inşallah.Tecrübeli çalışan anneler yardımcı olursa çok iyi olur.

4. 1 Haziran 2010
  5. seinfeld

seinfeld Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm 3 satte bir sağ ve her göğsü süt gelsin gelmesin 10 ar dk sağ.Yoksa kısa bir süre içinde sütünün yavaşlayarak kesildiğini görürsün.

6. 2 Haziran 2010
  7. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Merhaba
    Bende bebeğim 6.5 aylıkken işe başladım. Başlamadan 15 gün önce evde bir kez sağmaya başladım. Stok yaptım biraz. Sonra iş yerinde 3 kez sağdım. Yalnız ben 8 saat çalışıyordum. Örneğin siz evden çıkmadan emzirin. Sabah 8 de emmiş olsa 11 gibi sağın. 14:00 gibi bir daha sağın. Ve birde çıkmadan önce sağın. Ama sağdığınızda hiç süt kalmamalı göğüslerinizde. Zaman tutmayın bitene kdr sağın yani. Ki beyin tekrar süt üretim komutunu iletsin vücuda. Eve gidince de emzirirsiniz.
    Bol su, bol dinlenme ve yüksek moral süt formülüdür.
    Bu üçünü aksatmayın. Bol sütlü günler dilerim.