çalışan anneler bebeklerinize kim bakıyor

Konusu 'Bakıcı ve Kreş' forumundadır ve shannon tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bebegim 6 aylık bende yakında calısmaya baslıcam sizler bebeginizi kime emanet ediyorsunuz bakıcıyamı yoksa babaanne yada anneanneyemi bırakıyorsunuz ve memnunmusunuz ben sanki kimseye bırakamayacagım gibi geliyor cok üzülüyorum sizler alıstınızmısenağlama

2. 22 Eylül 2008
  3. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim annem geldi o bakıyor ama sürekli bakamaz herhalde ne yaparız bilmiyorum ama oğlum anneannesini çok seviyor ve çok mutlu

4. 23 Eylül 2008
  5. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende kimseye bırakamam gibi geliyor. özellikle de babaanneye. çünkü bebeğinizin bakımına karışamayacaksınız o bildiği gibi yapacak ve şurda babaların tavırlarına katlanamazken iyi niyetli olsalarda babaannenin davranışları genelde bize hep batar :) ayrıca bir sorun olduğunda bebeğime o bakıyor diye hep sessiz kalmam gerekecek oooof zor iş benim kayınvalidem çok iyi bi insan olmasına rağmen yinede yarın ne olacağı belli olmaz.
    anneme de kıyamam zaten yaşlı benim aklım hep onda..
    bakıcı da dünyanın parası çalıştığımı bakıcıya vermem lazım onun için işten ayrılıcam kızımı zevkle kendim büyütücem allah sağlık verirse..

6. 23 Eylül 2008
  7. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben dün işe başladım,
    ananesi bakacak kuzumaaaa:KK70:
    bakımı konusunda hiç aklım kalmıyor
    ama çok özlüyorum kuzumu...

8. 23 Eylül 2008
  9. mirrorwoman

mirrorwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba,
    oğlum 1,5 yaşında 4,5 aylıkken işe başladım benim oğluma babanesi ve anaesi sırayla bakıyor tabiki zor tarafları çok ve fazla ama en azından belli bir süre sabretmek zorunda kalıyorsunuz üstelik benim kiler bebeğe baktıkları süre bende kalıyorlarsengözlerimebaksanab

10. 23 Eylül 2008
  11. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ]bernim eşim bakıyor kızıma ben nöbette oldugumda o izinli oluyor ve eşim bakıyor kızıma ve benden çook daha iyi bakıyor sütünü içiriyor altını temizliyor oyunlaar oynuyor. meyve suyu içiriyor yani aklınıza gelecek herşeyi yapıyor.ve geceleride beraber yatıyorlar sabah eve geldiğimde eşimi bitkin yorgun halde görüyorum.ve kızı bana teslim eder etmez uyuyor.a.s

12. 23 Eylül 2008
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne kadar şanslısın ben de çarşıya falan çıktığımda eşime bırakıyorum hafta sonları ve bir tek ona bıraktığımda gözüm arkada kalmıyor inan. ama bayramdan sonra işe başladığımda bakıcı bakıcak, 1-2 kere 1 saatliğine bıraktım o da iyi saolsun.

anane-babanneden bize de hayır yok onlara da hak veriyorum gerçi farklı bir şehire gelip eve kapanmak çok zor ben de çok üstelemedim sürekli aynı evin içinde ben de sıkılırım heralde.

14. 23 Eylül 2008
  15. nergiz tunalxix

nergiz tunalxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    daha önce konusunu da açmıştım
    ben bakıcıyla da anlaşmış olmama rağmen kıyamadım istifa ettim

allah kısmet ederse 2 yaşına getirip tekrar başlayacağım çalışmaya
    2 sene idareli gideceğiz ne yapalım.

en çok gocunduğum şey eşimden para almak. okuldan sonra ne ailemden nede evlendikten sonra eşimden hiç para almadım. parama da hiç karışmadı istediğim gibi harcadım. allahtan eşim çok uyumlu bir insan benden hiçbirşeyini esirgemiyor. inşallah bir süre sonra işler tersine dönmez.

ama varya oğlumun gülen gözlerini görünce herşeye değdiğini anlıyorum.

16. 23 Eylül 2008
  17. mirrorwoman

mirrorwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    füsfüscüm benim kayınvaldem şehirdışından gelip bakıyor bir ay bıyunca bir ayda kendi annem bakıyor oda ancak haftasonları kendi evine gidiyor:nazar:
    yani evet çok zor aynı vein içinde ama bebeğim için bir süre bu şekilde olmak zorunda.kreşe gidecek yaşagelince doğru yuvaya:lepi:

18. 23 Eylül 2008
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    su lokuma bak bu lokum parcsiyla oynanmazmi masallah ne guzel bebis aslinda hepsi ayri guzel ben buyuyene kadar kendim bakacagim icin kendimi sansli hissediyorum Allah kolaylik versin calisab annelere ben isimi daha hamileyken biraktim