Çalışan anneler ek besinleri kim hazırlıyor

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve MARYLXIXN tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : MARYLXIXN
  1. MARYLXIXN

MARYLXIXN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sorum şöyle 6.ayda ek besinlere geçicem ama işe başlamış olucam ek besinleri yani çorbayı yoğurdu muhallebiyi geceden hazırlasam dolaba koysam ertesi gün bakıcısı yedirse olurmu sizce yoksa yemeden öncemi hazırlanıyor daha çok kendim hazırlamak istiyorum böylesi daha çok içime sinecek ama bu seferde vitamini kaybolurmu yada buzdolabında beklemesinde bir sakınca olurmu diye endişeleniyorum çalışan anneler siz nasıl yapıyorsunuz yardım lütfen

2. 13 Ağustos 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    aynı soruyu ben de soracaktım. cevapları sabırsızlıkla bekliyorum

4. 14 Ağustos 2009
  5. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    kahvaltısını sabah kalktığımda hazırlıyordum ben,çorbasını da geceden,o şekilde bırakıyordum.

6. 14 Ağustos 2009
  7. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yogurdunu kendım yapıyorum ılk zamanlar kucuk kavonoza gunluk yapıyordum ama sımdı ıkı veya uc gunluk yapıyorum dolapta hazır oluyor

muhallebıyı sadece aksamları verdıgım ıcın yıne kendım hazırlıyorum
    gerıye corba ve meyve puresı kalıyor

annem ogunluk olarak oglum ıcın aldıgım mama tavasında yapıyor corbasını
    ama anneme degılde bakıcıya bırakacak olsaydım sabah yarım saat erken kalkar corbasını yapar oglene hazır bekletırdım

ama meyve puresı beklemez en azından taze meyveden yapılanı 10 dk ıcınde tuketılmesı gerektıgınden meyvelerın temızlıgını yapar hazırlar cam rendeden gecırerek vermesını ısterdım

sonucta bakıcı da hıjyene ve beslenme programına dıkkat edecek kapasıtededır sanırım

8. 14 Ağustos 2009
  9. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şuan tatil fakat okullar açıldımı annem bakmaya devam edicek ben şöyle yapıyorum ..sabnah uyanı hemen giyiniyorum :)) kahvaltısını hazırlıyorum zatwn oğlumda genelde uyanmıs oluyo annem bebeğe onu yedirirken bir yandan çorbasını yapıyorum,zaten dolapta günlük yoğurdu hazır bir öğünde muhallebi veya kaşık maması onlar zaten hemen hazır suyla olduğu için sorun yok zaten eve dönmüş oluyorum genelde ben gelene kadar kahvaltı dahil 3 ana öğün birde yoğurt yemiş oluyo