çalişan Hamileler Iyi Beslene Biliyormusunuz.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar Eminim Benim Gibi Burada Da Calişan Bir çok Anne Adayi Bulunuyor.merak Ettiğim çalişirken Gün Içerisinde Yeterindce Sağlikli Beslenebiliyormusunuz.malum Iş Yerinde Istediğiniz Her Saat Yemek Yemek Mümkün Değil..

2. 17 Haziran 2008
  3. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim annem yapıyo bazen yemek eşimde annemden alıp bana getiriyo.ama herzaman olmuyo tabi geri kalan kısımlarda ki beslenme şeklimi hiç sorma acayip huzursuz oluyorum ama napim abur cubur bazen ekmek arası :KK43:(((( akşama kadar oturmak cabası bilgisayarın başından kalkamıyorum.ayaklarım uyuşuyo yükseltsem yükseltemem :KK43:(( bide son 3 haftaya kadar çalışmayı düşünüyodum ama sıcaklar bastırdı nasıl dayanırım bi de otobüsle gel git :KK43:( ayyy sadece beslenme olsa iyi çalışan anne adaylarına Allah sabır ve kolaylık versin ....

4. 17 Haziran 2008
  5. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Benim Annem Uzakta Keşke Banada Annem Yemek Yapabilseydi Taze Taze Sulu Yemek Geçerdi Boğazim Da Ama Böyle Ne Bulursan Onu Yiyebiliyorum Ama Sabahlar 1 Bardak Balli Sütüm Ve 3 Adet Cevizim Var Akşam üzeride Meyve Onlara Güveniyorum

6. 17 Haziran 2008
  7. ebrunver

ebrunver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben onları da yemiyorum 5.ayım bitti ben süt içmeye 1 hafta önce başladım.benim de kendim için tek yapabildiğim bu ''süt'' onun dışında dediğim gibi annem gönderiyo Allah razı olsun ama her zaman değil arada bir yiyorum.bu durumda sen ceviz ve ballı sütle beraber benden çok daha iyi besleniyosun diyebilirim :) yaptığım ekstra hiç bişi yok !

8. 17 Haziran 2008
  9. BASAK0402

BASAK0402 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aman Kizlar Ne Yapiyorsunuz Siz Sağlikli Olun Ki Bebişlerde Sağlikli Olsun.bende çok Zaman Dişardan Yiyorum Ama Ne Yoğurdumu Ne Kurumeyvelerimi Nede ögünümü Kaçiriyorum.ve Eve Gittiğimde Mutlaka Sulu Yemek Yapiyorum

10. 17 Haziran 2008
  11. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    çekmecene Bir Paket Kabuksuz Ceviz Koy Derim Canim Ben öyle Yaptim Biliyosun Bebeğin Beyin Yapisi Için Omega 3 önemli

12. 17 Haziran 2008
  13. zwiebel

zwiebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Kızlar,
    benim hamileliğim yeni 7 haftalık oldum.
    Ben sabahları sütle ve biraz balla mısır gevreği yiyorum size de tavsiye ediyorum yulaflı olduğundan bağırsakları da çalıştırıyo.
    günde 2 bardak süt içiyorum.Öğle yemeklerim güzel sulu yemek var yoğurt yiyorum.
    Saat 3-4 gibi de meyve yiyorum herhalda yeterli oluyodur.

14. 17 Haziran 2008
  15. zwiebel

zwiebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide çekmecenizde Burçak yulaflı üzümlü gibi bisküvi bulundurun acıkınca ii oluyor ve eğer gün içinde kuru besleniyorssanız bağırsaklarınıza çalıştırmaya yardımcı oluyor Bayanlar

16. 18 Haziran 2008
  17. cedelfin

cedelfin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maalesef bende sağlıksız besleniyorum işyerimde yemek çıkmıyor dışarda yemek yememeğe çalışıyorum çünkü bi çok arkadaşım besin zehirlenmesi geçirdi peynir ekmek domates yiyorum süt pek içemiyorm

18. 18 Haziran 2008
  19. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende beslenemediğimi sanıyordum ama yinede çok iyi beslendiğimi anladım arkadaşlar sizleri okuyunca.
    şöyle ki sabah işe gelmeden evde 1 koca bardak süt içiyorum eşim işyerime getiriyor ki zaten yakın sonra burada çok güzel ev böreği yapan yer var oradan kahvaltılık alıyorum yada annemde yanımda çalışıyor yemek yapıyor o çorba yapıyor sabahları bize öğlende zaten annecimin yaptığı güzel sağlıklı yemekleri yiyorum öğlen bisküvi yada annem kurabiye filan yapıyor akşamda yemek yiyorum ama abartmadan yoksa midem bulanıyor ve öğlen veya akşam aralarda meyveli yoğurt sütlü hafif tatlılar yiyorum ve gece yatarken yine koca bir bardak süt içiyorum (bardağım ciddi çok büyük günde 1 litreye yakın süt oluyor zaten çok seviyordum sütü allahtan tiksinmedim)