çalışan hanımlardan eşiyle arasında maddi sorunları olanlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve adalet444 tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : adalet444
  1. adalet444

adalet444 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar. içime sindiremediğim, beynimi yiyip bitiren, kimseyle de paylaşamadığım gerçekten çok önemli bir konuyu buraya açmak istedim. 2 yıllık evliyim. biz düğünümüzü kendimiz yapmıştık. çok az eşya aldık kolay ödeyelim diye. sadece ucuzdan bir yatak odası takımı ve bir oturma gurubu. beyaz eşya gerekli zaten saymıyorum. rengarenk odalar, takımlar gözümde kaldı. eşimle bunları öderken benim altınlarımı da satıp krediyle bir araba almıştık. evlendikten 4-5 ay sonra eşim bana hiç sorma zahmetine bile girmeden 9 bin liralık arabayı abisine yani kayınımla eltime hediye ettiğini söyledi. onlara arabayı hiçbir karşılık almadan verecektik. üstelik yeniden kredi çekip yeni araba alacaktık. ben de memurum eşim de. benim maaşımdan krediyi de çekti, arabayı abisine de verdi. 1.5 yıldır 15 bin liralık krediyi ödüyoruz. yeni araba aldık mı evet. ama ben ünv. okuyacağım dedim. özel bir okulun hukuk fakültesi bölümünü tercih edeceğim dedim ve şu an hazırlık sınıfını bitirdim. tek tesellim bu. şimdi içinde bulunduğumuz durum çok acı maalesef. eşim okulun taksitlerini yatırmamış ve yatırdım diye söylüyor bana. kredi kartımdan çektirdim.3 bin lira. nasıl ödeyeceğim onu bilmiyorum çünkü eşim asla kabullenmiyor kavga çıkarıyor hatırlatınca. stresten gözlerim seğirmeye başladı aralıksız. ne annemin haberi var ne de kimsenin. kayınımla eltim yüzüme bile bakmazlar sevmezler beni ama benim maaşımı yiyorlar şu anda haram olsun. sormadılar bile. kardeşimiz böyle diyor, senin de hakkın var bu arabada sen ne diyorsun diye. hele şu anki durumumuz çok kötü. hala boşanmak için geç kalmadım değil mi bu adamdan. çok gelgit yaşıyorum. ancak sizlerle paylaşıp akıl alırsam işe yarar belki. hoşçakalın teşekkürler