çalışmak zorunda olupda aslında çalışmak istemeyenler var mı aranızda ?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sevdemm tarafından 24 Nisan 2009 başlatılmıştır.

24 Nisan 2009
    Konu Sahibi : sevdemm
  1. sevdemm

sevdemm ALLAHIMDAN HAYIRLISI Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    çalışmak zorunda olupda aslında çalışmak istemeyenler var mı aranızda ?

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Nisan 2009
  2. 25 Nisan 2009
  3. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çalışmaya ne kadar mecburum ondan emin değilim..ev kredisinin borcu var...ben koca eline bakabilirmiyim?? onuda bilmiyorum ama çalışmak istemediğim özellikle bu uyuuuzzz iş yerinde çalışmak istemediğim KESıN!!

4. 25 Nisan 2009
  5. sevdemm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    güzelim zaten ortamda kötü onunda etkisi var aslında bu konuyu açtım ilk yazan sensin ama bi çok kişinin bunu itiraf etmediğini düşünüyorum. Bence çoğu kişi işini severek yapmıyor. Çevremde hep şahit oluyorum hep bir şikayet hep bir memnuniyetsizlik.

6. 25 Nisan 2009
  7. EU3

EU3 Guest

KESİNLİKLE BEN VARIM.nefret ediyorum çalıştığım yerden,burası benim içimdeki çalışma aşkınıda öldürdü,ama eşim iş bulana kadar çalışmak zorundayım,ondan sonra çalışmayı düşünmüyorum en azından uzun bir süre......

8. 25 Nisan 2009
  9. nina

nina Guest

ben aslında çalılşmayı seviyorumm ama zorunlu olarak çalışmak ve saçma sapan insanlara katlanarak çalışmak zor geliyor yine bir işim olsun ama daha rahat olayım isterdim:eek:

10. 25 Nisan 2009
  11. sevdemm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    evet arkadaşlar memnun olmadığımız halde katlanıyoruz ve ne yazıkki günümüz ortamı bunu gerektiriyor. Ama içimizden gelen şey farklı olsa gerek. Artık ortam öyle olmuşki sanki 2 kişinin bile çalışması kar etmiyor.

12. 25 Nisan 2009
  13. sudilek

sudilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızımla daha çok zaman geçirmek isterdim o na yemekler pastalar yapmak onunla ders çalışmak el ele tutuşup sinemaya gitmek sahilde yürümek okuldan dönüşünü baklemek bunları kısmen yapıyorum fakat çalışmamaış olsaydım daha farklı olurdu çalışan annenin çocuğu olmak zor ama onlar için gelecekleri için mecburuz pazartesileri hiç sevmiyorum

14. 25 Nisan 2009
  15. sevdemm

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Evet canım aynen bende pazartesi leri hiç sevmiyorum mutlaka herkezde bi pazartesi sendromu oluyor.

16. 25 Nisan 2009
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.665
    Ödül Puanları:
    163
    Ben severek çalışan bir kadınım. Çok seviyorum çalışmayı. Resmen kendimden geçiyorum. Evet çocuklarıma fazla zaman ayıramıyorum ama genede her kadının çalışıp ekonomik bağımsızlığını eline alması gerektiğine inanıyorum.

18. 26 Nisan 2009
  19. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    calismiyorum su an hamileyim kizim dogdugunda esimin zoruyla ise giricem gecim icin ama ben daha dogmamis bebegimle zaman gecirmek onunla buyumek onunla ogrenmek istiyorum...