callsel i kınıyorum

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve mavixsxeker tarafından 18 Mart 2008 başlatılmıştır.

18 Mart 2008
    Konu Sahibi : mavixsxeker
  1. mavixsxeker

mavixsxeker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tv reklaamlarında hergün gördüğümüz telefonla sipariş üzerinden satış yapan callsel firmasını kınıyorum yaklaşık 5 ay önce ellezza krem aldım üründen memnun kalmazsak 30 gün içerisinde gönderdiğimiz taktirde geri ödeme garantisinde bulunuyorlar bu koooocaaaaammmmaaaaaaaaan bir yalan 4 aydır 15 günde haftada bir telefon açıyorum ve her seferinde bu hafta mutlaka göndereceğiz diyip oyalamakytan başka bişey yapmıyorlar böyle bir hata yaptığım için kendime çok kızıyorum enayi yerine konmakta ayrı bir dert ama en kısa zamanda yargı yoluna başvurucam bu benim için prestij meselesi oldu bunu yanlarına bırakmıycam sakın ola callsel firamasına güvenip ürün almayın mucize krem diye sattıkları bildiğiniz Kötü Kazenjöle Kötü Kazen

2. 24 Haziran 2008
  3. Sonsuzadek

Sonsuzadek Guest

evet arkadaşım bende sana katılıyorum benimde başımdan geçti elleza sipariş ettim krem elime geçtiginde kapagı açık akmıştı bunu kendilerine ilettim yenisini yolladılar ama bana bayagı pahalıya yol açtı ve faydasını görmedim nediyeyim biz kadınlar her şeye çabuk kanıyoruz hele ev henımlar kendimiz kazansak böyle şeylere para vermeyiz boş ver ugraşma deymez .....

4. 24 Haziran 2008
  5. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Evet benimde basima boyle bi olay gelmisti, urunu alip ucretini odemistim,
    reklamlarinda memnun kalmadiginiz urunu gonderin ucretiniz geri iade
    diyorlardi, ucreti odemistim urunu de gonderdim ama
    parami geri iade etmemislerdi, kac kez aradim
    yatircaz filan dediler ama nerdee oyle kaldi.tatlicadiarzu

6. 15 Nisan 2009
  7. xTaBu

xTaBu Belinay Sudem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bende kurbanlardanım korse sipariş ettim callsellden...büyük geldi...bi daha yolladılar oda büyük geldi geri iade edip paramı almak isteim 3 ayda zor aldım onun parasından daha fazla telefon parası ödedim...aramakatan...bide insan yerine koymuolar bu nasıl bi hizmet anlayışı anlamadım...müşteri temsilcisi konuşmasına dikkat etmeli....kınıyorum yazıklar olsun....biliorum ki bizim gibi bir sürü madur var...

8. 13 Ekim 2009
  9. mavimenekse

mavimenekse Rabbim dileyene evlat ver Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    anneme bir krem almıştık fiyatı söylenenden fazla çıktı