çam terebenti şampuanı..

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve elcin81 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : elcin81
  1. elcin81

elcin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba..sizlere sorum olcaktı benim saçlarım çok sorunlu belirli bir noktaya kadar uzuyo sonra duruyo.bemix ve sinamekili uygulamayı yapoıyorum gayet iyi geldi.

ancak bi türlü istediğim gibi şampuan bulamıyorum ya döküyo ya matlaştırıyo inan en pahallısından ucuzuna kadar denedim.bide ensemde kısa kısa kaldı saçlarım çok çabuk kırılıyo orası neden anlamadım.neyse sorum buardaki aktarda çam terebenti şampuanı gördüm tamamen bitkisel yani onu almk istyorum daha önce kullanan varmı aranızda yardımcı olabilir misiniz??

2. 27 Ocak 2010
  3. aylin82

aylin82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çam terebentini sade şekilde saçına friksiyon yaparak uygularsan daha etkili olur bence,
    şampuana katmaktan yana değilim ben zaten çam terebentin aldığınızda kutusu okursanız üzerinde şampuana eklenir gibi bişey yazmaz.
    nerden çıktı bu anlamadım..:eek:lmaz:

4. 28 Ocak 2010
  5. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Çam terebentinin kutusunda yazıyor şampuana 20 damla ekleyin vs. diye.
    Bir de keskin bir yağ oldğu için tek başına kullanılması önerilmez badem yağıyla karışırıp uygulayabilirsin direk sürmek istiyorsan.yerimseniben

6. 4 Şubat 2010
  7. asutaha

asutaha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben şampuanını değilde yağını biliyorum kullandığın şampuana bu yağı karıştırıyomuşsun die kullanan çok arkadaşım var hepsi memnun bende aldım kullanıcam sonuçları yazarım buraya

8. 4 Şubat 2010
  9. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben şampuanıma ekleyerek kullanıyorum çok memnunum,şampuandan önce zeytinyağlı sabunla

yıkıyorum,saçlarım dökülmüyor artık.

10. 4 Şubat 2010
  11. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bende tresan kullanıyorum ısırgan otlu canım ondan sonrada kayın ağacı özlü saç losyonunu sürüyorum tavsiye ederim.. çam terebentini bana iyi gelmedi saçlarımı çok kuruttu o yüzden kullanmıyorum

12. 23 Şubat 2010
  13. elcin81

elcin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aylin82 canım zaten onun özel şampuanları var belki görmemiş olabilirsiniz ama başka şampuana katmıyosn aktardan çam terebenti şampuanı istyorum diyosun alıkyosn ben onu kullanıyorum şuan gayet memnunum her çeşiti var badem ayagı şampuanı felan.ayrıca yağını şampuana katmayın öle bişe yazmıyo demişsin ama yazıyo ve bunu aktarlarda söylyor daha önce ben öyle kullndım ve saçlarımın uzamasındqa baya fayda gördüm

14. 3 Aralık 2010
  15. limongirl

limongirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şampuanınıda kullandım yağınıda ama fayda etmedi sanki ya baya kullandım saçlarım kurudu sanki..neden acaba .. sıkıldım artık saçlarımdan..:KK43:

16. 28 Aralık 2010
  17. fbmerve

fbmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    şişenin kabında 200 ml şampuana bi kapak yağ konur die yazı vardr. ama markası farklı oldğundan sennki farklı olabilir ben yeni aldım mecitefendiydi.