Çamasır makınam basıma bela oldu !..

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve mız mız tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mız mız
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar valla nereye yazacagımı bulamadım benım ıcın baya buyuk bır dert servısı aramadan once sızden her zamankı gıbı akıl almak ıstedım

ben 2008 ekım ayında evlendım esım aılesı dugunde sadece beyaz esya aldılar oda kanpanya olan seylerden aldılar yanı guzel yıkıyormus yıkamıyormu hıc onemsemedıler sımdı onun derdını cekıyorum

vestel marka aldılar ama hıc guzel yıkamıyor beyazları yıkıyorum kırlerı cıkmıo hemde uzun yıkamada 60 da yıkıyorum kulotlar aynı kalıyo:bbo: camasır suyu dokup ole koyuyorum ama gene aynı leke cıkartıları sudur budur sonuc aynı

sıyahları zaten maffedıo esım calısıyo ısı geregı hem gomlek takım gıyıo bende asla bır gıydıgını ıkı kes gıdırmem o yuzden sureklı gomlek yıkıyorum ama sıyah gomleklerı yıkıyorum bır cıkartıyorum tuylu tuylu anlamadım gıttı servısı cagırdık sacma sapan seyler soyledıler yok makınan kasnagını camasırdan once sılın yok yıkama oncesı bır bos calıstırın sankı kolay dunyanın suyu gııdıyo yaa yok aslt tarafa makınan su bosaltma yerı var her yıkamada son kalan suyu bosaltın fılan dedı bende hadı denıyelım belkı oyle olur dedım ama gene aynı gene aynıııııııııııı
    kötükedihüsoesım bıle kızıyo keske ben alsaydım bır mılyar daha katar ıyısınden alırımdım dıye
    aılsıne dıyınce yok cok guzel makına sudur budur hatta soyle bır olay oldu gecenlerde kayınvalıdemle:

dedım kı esofmanıma yag dokuldu yıkıyorum yıkıyorum cıkmıo leke cıkartııcı alıyım barıııı ayyyy sacmala leke cıkartıcı o esofmandan pahalı bosver at cope:bbo:

sız sız olun yenı evlıler sakın camasır makınası ucuz almayınnnnnnn

sımdı cagırcam yetkılı servısını ne yaparlarkı 7 yıl garantılı hıc mennun degılım offffffffffff

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ağustos 2009
  2. 25 Ağustos 2009
  3. burbuk

burbuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    O zamanki imkanları belki buna elveriyordu onu aldılar. Şimdi şikayetlenmek yerine, memnun değilseniz yenisini alın. Ayrıca beyaz eşya tamamen şans işidir, ben zamanında en iyisini ve en pahalısını almıştım ama başım dertten kurtulmamıştı. Sonunda canıma tak edip en ucuzunu aldım hiç şikayetim yok.

4. 25 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Yeliz aynıı dertten muzdaripdik güzelim ve san şiddetle ARÇELİĞ'in 7103 SJ MODELİNİ ÖNERİRİM 7 KİLO YIKIYOR VE MUHTEŞEM Bİ MAKİNA SÜPER ÇIKARTIYOR

Nette araştır dediğim markayı tatlımopuyorumnanaktan​

6. 25 Ağustos 2009
  7. gxoxnxuxlyarasxix

gxoxnxuxlyarasxix Mucizem'sin OĞLUM Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş sende bendensin valla ,benimkinide eşimin ailesi almış uyguduk bir marka bende hiç memnun değilim siyahları atınca deterjanlar yapışıyo çıkardığımdamafoldumben
    lekeleri pek çıkarmıyo temizde yıkamıyo öfffff...
    bir tane alma zamanımız gelmiş galiba...

8. 25 Ağustos 2009
  9. BenLiLa

BenLiLa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    delikafaduldenevet bu benim makinam ve çok memnunum....
    eğer yeni makina almayı düşünüyorsan kesinlikle tavsiye ederim vereliniortak
    bu arada teşekkürler belinay opuyorumnanaktan

10. 25 Ağustos 2009
  11. SreCa

SreCa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunu bizde kullanıorz hem cok fazla camasır yıkıyor hemde cok güsell tavsiye ederimm

12. 25 Ağustos 2009
  13. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    elektironik eşya birazda şans işi....
    kimi ucuz alır yıllarca kullanır kimi pahalı alır hemen problem çıkar..
    yada iki kişi aynı markayı kullanır biri problem yaşar..

14. 25 Ağustos 2009
  15. EU2

EU2 Guest

Rica ederimmm doğru eşya doğru tüketici ve bilinçli bir paylaşımm opuyorumnanaktan

16. 25 Ağustos 2009
  17. lilalove

lilalove Guest

arkadaşlar şikayetlerinizi sikayetvar.com a yazın çok çabuk ilgileniyorlar ben herkesi şikayet ediyorum kaydirigubbakcemile3

18. 25 Ağustos 2009
  19. balxixmnur

balxixmnur Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz eşyada bosch marka süper. annemin öyle çamaşırları çok güzel yıkıyor yumuşatıcı kokusunuda yıkayıp atmıyor. benimm makinam arçelik eşim seneler önce almış. güzel yıkıyor ama beyazlarda muhakkak domestos kullanıyorum 70 derecede yıkıyorum. yalnız yumuşatıcıyı o kadar duruluyorki koku kalmıyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.