Çamaşır makinası önerilerinizi bekliyorum...

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve 83papatya tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : 83papatya
  1. 83papatya

83papatya Guest

Arkadaşlar yeni çamaşır makinası alacağız,eşimle araştırıyoruz...
    Benim kullandığım makina ARİSTON,evlenirken hediye almışlardı,hiç memnun değilim....Çamaşırlar bezermiş ve mor yada siyah gibi bir renge dönüşüyor 2-3 yıkama sonrası....Sanki siyahlatma işleminden geçmiş gibi...
    Son 2 yıldır az su aldığını keşfettik,camından hiç su görünmüyor,çok ekonomik olduğundanmışroflol:2 kova su ekliyoruz,su aldıktan sonra....
    Koyduğum deterjanlar,yumuşatıcılar nereye gidiyor anlamış değilim,birde çamaşırlar hiç öyle mis gibi falan kokmuyor :1no2:
    Havlular iç çamaşırları rezalet:eek:klava:
    Yani özetle bu makinadan kurtulup,güzel bir makina almak istiyoruz....
    Yeni makinalar hep su tasarruflu,parçaları çinden geliyor,kimse memnun değil,nerdeeee o eski arçelikler makinalar vs.gibi yakınmalar duyuyorum,Annemin 18-20 yıllık arçelik makinası var çok memnun....
    Şimdi bana kullandığınız ve memnun olduğunuz marka ve modelleri yazarsanız çok sevinirimhihoyyyt
    Önerilerinize ihtiyacım varkaydirigubbakcemile5

2. 20 Aralık 2008
  3. vera

vera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arçelik vestel gibi markaların eski kalitesi kalmadı... Eski Arçelik Vestel Beko gibi markalardan şikayet yokken son 5 yılın ürünlerinden oldukça çok şikayet var.

Bosch tavsiye ediyorum... Gönderdikleri ürün Almanya'dan paketlenmiş. Çin malı değil..Çoğu kişi de memnun...

4. 20 Aralık 2008
  5. seyda_66

seyda_66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    148
    ben miele kullaniyorum cok emnmunum tafsiye ederim
    ayni markanin bulasik makinasida süperrrrrrr

6. 20 Aralık 2008
  7. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    eski arçalikler gerçekten çok kaliteliydi,şimdi tavsiye edilmiyor.
    kuzenim aristonun buzdolabını aldı,bir ay sonra iade ettiler,tavsiye edilmiyor.
    ben sana bosch tavsiye ederim,yalnız 8 kiloluk filan olsun,içine rahatlıkla battaniye,yorgan atabilesin

8. 20 Aralık 2008
  9. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim makinamda emekli olmuş, yenisini alacağım eve gelen servisçiye sordum.
    Kimseye söyleme benim söylediğimi abla sen Beko veya bosh al dedi. Bende yok canım hiç kimseye söylemem aramızda kalır dedim. Benim eski makinam AEG lavamattı ve harika bir makinaydı rahmetli. Bende bu 2 markayı araştırıyorum. Bakalım başka arkadaşlarda fikirlerini yazsınlar çoğunluk ne çıkarsa o marka alalım.

10. 20 Aralık 2008
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bencede siemens veya bosch

12. 21 Aralık 2008
  13. 83papatya

83papatya Guest

Teşekkür ederim önerileriniz içinkaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Aralık 2008
  14. 21 Aralık 2008
  15. 83papatya

83papatya Guest

Kimse arçelik dememiş,sanki çoğunluk bosch daha iyi diyor??Bende bosch u araştırıyım..
    .Ama gönlüm miele de kaldı.....
    Arçelik kullanan arkadaşlar varmı???

16. 21 Aralık 2008
  17. 83papatya

83papatya Guest

Güle güle kullan arkadaşım,tavsiyeni dikkate alarak eşimle int.den araştırdık,gerçekten mükemmel...Sanki bütün modellerin özellikleri aynı gibi,biz w1712 yi beğendik,satıcısındanda bilgi alacağız.Seninki hangi model veya bana önemle tavsiye edebileceğin bir model varmı??a.s.

18. 21 Aralık 2008
  19. 83papatya

83papatya Guest

İstersen miele i bir araştır,ben beğendim yorumlar hep olumlu,İnşallah memnun kalacağımız makinalar alabiliriz:)hihoyyytkaydirigubbakcemile5