Çamaşır makinem yaşlandı mı ki?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve alyazma tarafından 12 Şubat 2008 başlatılmıştır.

12 Şubat 2008
    Konu Sahibi : alyazma
  1. alyazma

alyazma Guest

KIZLAR MAKİNAMA Bİ HALLER OLDU ON YAŞINDA BUNADI HERHALDE ÇAMAŞIRLARI MAKİNADAN ÇIKARIYOM YARI ISLAK YARI KURU, TEMİZ YIKAMIYO TEKRAR YIKIYOM YADA ELİMDE YIKIYOM BİDE DETERJAN BÖLMESİNDE ISLAK DETERJANLAR KALIYO OOOOOOOOY OOOOY MADDİ DURUM ŞU SIRA SIKINTILI ,MAKİNA SIKINTILI BEN SIKINTILI NOLCAK BÖYLE BANA Bİ DİVERİN NEDEN NEDİR?????????????:uhm:tatlicadiarzu

2. 12 Şubat 2008
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    tesadüfe bak dünde bizim makine uçtu mefta odu bi anda ses çıkarmaya başladıı ve kapattık .. içini bi açtıkki arkası hep pas olmuş herhalde kireçlendi..
    senink,ide bizimki gibi miyadı doldu herhalde :)

4. 15 Şubat 2008
  5. haydeç

haydeç Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    benim makinam sizin dediğiniz gibi 12 ci yıulında olmaya başladı biraz öyle idare ettim ama öyle olacak gibi değil değiştirmek zorunda kaldım çünkü tamir için çok para istediler makina almaya gittiğimdede satıcı 2 yıl fazla kullanmışsın dedi yani makinaların ömrü 10 yılmış arkadaşlar satıcının yalancısıyımCADIARZU

6. 15 Şubat 2008
  7. Zana_zana

Zana_zana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    113
    senin sorunların aynısı bizim makinede de var nolacak halimiz :1no2::1no2:

8. 15 Şubat 2008
  9. teh-3

teh-3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence makinaları atın çünkü daha sonra yeniden bozulacak zararın neresinden dönseniz kardır kafamçokkarıştı