çamaşır makinesi tavsiyesi

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve arzuco tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : arzuco
  1. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar çamaşır makinesi almak istiyorum. benimki çok eski modeldi arçelik 2200 lerden. onda narin sıkma dışında hiç bi özellik yoktu. yeni çıkan makineler uzay mekiği gibi. alırken hangi özelliklerine dikkat edeyim. memnun kaldığınız makineler hangileri. bi yardım edin. diğer forumda önerilen makineler genellikle bosch, siemens fakat bunlarında parçalarıda pahalı imiş. profilo fabrikası kapanmış diyorlar arçelik'in eski kalitesi kalmadı. vesteli ben sevmiyorum sorunlu bi marka. ne yapcam şaşırdım

2. 13 Mayıs 2009
  3. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben arçelik kulanıyorum,7yıl garantisi var,ayrıca servis her köşede neredeyse,bir dakkada kapılarda,benim makinam pek ses çıkartmıyor,13+3 programı var,1000devir,ve bir sürü özelliği(çocuk kilidi,zaman ayarlıyıcı,normal programdan hızlı program ayarlamalar falan)ben çok memnunum,fakat ben 5yıl önce aldım 1500tl,yane 5,5kg bu model yıkıyor,benim karşi komşum görüp aynısını aldı,yeni nesil 7-7,5kg yıkıyor,ve benim a sınıf onunki a+,benim eltim ise elektrolüx aldı,o da güzel fakat servis bulmak çok zor,ayrıca gelirse 40lirayı alıyorlar geldiler diye,ve sorun varsa parça bulmak çook zor,:kahve:

4. 13 Mayıs 2009
  5. arzuco

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146

7 kiloluk olan makinenin modeli nedir. bende bu gün baktım arçeliğe 7124 önerdi satıcı yorgan prog falan varmış su jeti varmış hoşuma gitti bakalım yokmu başka makinesi olan :)

6. 13 Mayıs 2009
  7. toprak_0782

toprak_0782 Guest

benimkide arçelik evlenirken almıştım 4 sene önce 7 kiloluk
    ve ben çok memnunum yorgan battaniye kilim ne bulursam atıyorum

8. 16 Mayıs 2009
  9. arzuco

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar bugun aldım makinemi. siemens 8kg 1200 devir olanı. yok yok her bi özellik var. beyaz eşya şans işi biliyorsunuz inşallah oda beni sever :))

10. 16 Mayıs 2009
  11. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    güle güle kullan.
    beyaz eşya gerçekten şans işi benim 5 yıllık makinam markası bosch kaç kere arızalandı.memnun değilim hiç.

12. 17 Mayıs 2009
  13. suprensesi

suprensesi bir gün mutlaka... Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bizde öyle canım kesinlikle çok memnunuz servis sorunuda olmuyor

14. 20 Mayıs 2009
  15. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 8 senen önce evlenirken sıemens almıştım memnunum şimdiye kadar herhangi bir sorunum olmadı olursada parça olayı diğerlerine göre pahalı olabilir ama 8 senedir şikayetim yok şimdilik hayırlı olsun yeni makinan inş sanada sorun yaşatmaz. güle güle kullan