çamasırlarım neden kokmuyo...

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve EylulunAnnesi tarafından 12 Aralık 2008 başlatılmıştır.

12 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EylulunAnnesi
  1. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    KIZLAR SORUNUM çamasır makinamın yumuşatıcıyı kokutmaması.çıkan çamasırlar bitürlü buram buram yumuşatıcı kokmuyo.en kaliteli yumuşatıcıları dahi denedim ama yok yok yok...kokmuyo napabilirim yardımcı olablirseniz sevinirim...

2. 12 Aralık 2008
  3. FxixnFxixk

FxixnFxixk PüFFF Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yumuşatıcıyı makinanı çalıştırmadan önce deterjan ile birlikte koyuyorsan eğer deterjanı alırken kesin yumuşatıcıyıda alıyordur.
    Bu durumlarda yumuşatıcıyı her zaman durulama suyunu almadan koymalısın.

4. 12 Aralık 2008
  5. EylulunAnnesi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    yok yumuşatıcı bölmesine koyyorum deterjanlada beraber almıyor,ne zaman alıyo bilmiyorum ama kokmuyoo :KK43:

6. 12 Aralık 2008
  7. canım makinanda sorun vardır.ben yumoş exra kullanıyorum.1 ay mis gibi kokuyor.ben birde sprey şişeye sulandırıp koyuyorum.onuda çakmacelerime kalorifer peteklerine tüllere perdelere azcık sıkıyorum.özellikle yumoşun pembesi bide badem çiçeği kokusunu kullanıyorum.buda benden fikir olsun.evimizde sigara içilmesine rağmen mis gibi kokuyor.))

8. 12 Aralık 2008
  9. EylulunAnnesi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ya makinam daha 3 yıllık :KK43: ne gibi bi sorun olabilirki.ben şimdi bingo soft kullanıyorum iyce burnunu yaklşatırıp koklamassan kokmuyo :KK43:((

10. 12 Aralık 2008
  11. canım yumoş kullan yumoş exra.ölçüsünün biraz üstünde kullan.sprey yapmanıda öneririm.evimiz misler gibi kokuyor.dene gör sende))

12. 12 Aralık 2008
  13. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    iyi fikir yalniz leke yapmiyor di mi?

14. 12 Aralık 2008
  15. canım yumuşatıcı zaten durulanmıyor ya. küçük bir sprey parfüm şişesi olabilir içine 4/1 oranında sulandırarak koyuyorum.kalorifer peteklerine,uzaktan tül ve perdelere,çamaşırlıkta astığım çamaşırlarıma.uzaktan gardolabıma sıkıyorum.herkes soruyor bu güzel koku ne diye. hatta uzaktan koltuklara bile sıkıyorum.300 ml bir şişe karışımı 2 aydır kullanıyrum.hem nefis kokuyor hem oda spreylerinden daha zararsız daha kalıcı.bir zararı yok leke yapmıyor.
    yumoş exra badem çiçeği(beyaz olan) birde pembesini kullanıyorum.dene bak bana teşekkür ediceksin)))sevgiler....

16. 13 Aralık 2008
  17. Zeynocan

Zeynocan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    113
    ettim bile :)
    deneyeceğim inşallah, sevgiler...

18. 23 Şubat 2009
  19. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aynı dert bendede var. yumoş extra pembe olandan kullanıyorum ama nafile. ancak seninde dediğin gibi arkadaşım, burnumu çamaşıra dayarsam alabiliyorum kokuyu.:1no2: